KM „Žalgiris“ vs Rimo & Patikima linija (113:55)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją

2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 20:54 val., peržiūros: 645

Balandžio 17 dieną Kauno „Žalgirio“ sporto centro salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2019 pirmo etapo B pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM „Žalgiris“ priemė svečius Rimo & Patikimą liniją. KM „Žalgiris“ buvo iškovoję tris pergales ir nei karto nebuvo pralaimėję. Rimo & Patikima linija sąskaitoje buvo trys pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo KM „Žalgiris“, kurie pirmi pelnė pirmus penkis taškus (5:0). Vėliau taškus pelnė KM „Žalgiris“, o Rimo & Patikima linija pirmus taškus pelnė penktą minutę (7:2). Įpusėjus kėliniui minutės pertraukėlės paprašė Rimo & Patikima linija. Aštuntą minutę komandas skyrė šešiolika taškų (20:4). Kėlinio pabaigoje keturis taškus pavyko pelnyti svečiams, bet gynyboje praleido septynis taškus (27:8).

Antrą kėlinį geriau pradėjo KM „Žalgiris“, kurie puikiai puldami didino persvarą. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė dvidešimt šeši taškai (29:13), o minutės pertraukėlės paprašė Rimo & Patikima linija. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė dvidešimt keturi taškai (42:18). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė KM „Žalgiris“, kuriam pavyko persvarą padidinti dar devyniais taškais (58:25).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas išaugo iki 35 taškų (60:25). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė Rimo & Patikima linija (60:30). Aštuntą minutę skirtumas buvo dar labiau išaugęs iki keturiasdešimt taškų (76:36). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos toliau žaidė greitą krepšinį, o sužaidus trisdešimt minučių komandas skyrė 48 taškai (85:37).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes KM „Žalgiris“ buvo surinkęs 90 taškų (90:41). Penktą minutę šimtąjį tašką pelnė KM „Žalgiris“ (101:52). Vėliau KM „Žalgiris“ žaidė nebe taip rezultatyviai. Kėlinio pabaigoje solidžią persvarą išlaikė KM „Žalgiris“ (113:55). KM „Žalgiris“ iškovojo ketvirtą pergalę ir liko be pralaimėjimų pirmame etape. Rimo & Patikima linija pralaimėjo ketvirtą kartą ir pirmame etape liko be pergalių.

„ICE“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys leido lengvai įveikti „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:31 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)Jaunieji „Žalgiris“ krepšininkai nepagailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)Solidžią persvarą iššvaistę Alytaus „Vakarai“ vos neprisižaidė su „Rimo & Patikima linija“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)Nauja Banga šventė sunkią pergalę (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:57 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)Jaunieji žalgiriečiai nepaliko vilčių „Nauja banga“ komandai (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:47 val.)