VU KHF vs Grande (81:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos

2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 20:54 val., peržiūros: 971

Sekmadienį, gegužės 14 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Mažosios taurės, didžiojo finalo rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „VU KHF“ bei svečių teisėmis žaidusių „Grande“ krepšininkų.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmė „VU KHF“ krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui po dviejų paeiliui V. Bulkevičiaus tritaškių pirmavo 13:7. Tada iškart tritaškį pataikė „Grande“ snaiperis E.Petrauskas, bet iki kėlinuko pabaigos šeimininkai sugebėjo nutolti dviženkliu pranašumu 22:12.

Antrajame kėlinuke po M. Karausko tritaškio rungtynėse buvo tas pats dešimties taškų skirtumas 27:17. Tada du tritaškius įsūdė T.Janušauskas ir „VU KHF“ nutolo. Kėlinuką užbaigė „Grande“ krepšininkas T.Vaitkunas, po kurio tritaškio rezultatu 37:23 pirmavo „VU KHF“.

Trečiajame ketvirtyje po P. Bolio keturių taškų „Grande“ šiek tiek priartėjo 48:36. Bet tada vėl savo žodį tarė „VU KHF“ žaidėjai V.Bulkevičius ir L.Jakštas ir šeimininkų pranašumas padidėjo iki daugiau nei dvidešimties taškų 65:43.

Ketvirtajame kėlinuke du tritaškius iš eilės pataikės vos tik nuo suolo pakilęs „Grande“ žaidėjas R.Nemuras, po kurio metimų rezultatas buvo 69:49. Bet arčiau svečiams priartėti nepavyko ir šiame finale jiems teko pripažinti solidžiau šiandien atrodžiusių „VU KHF“ krepšininkų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 81:59 (22:12, 15:11, 28:20, 16:16).

„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 20:39 val.)„VU KHF“ įveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pasipriešinimą bei prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„VU KHF“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ bei pasiekė pusfinalį (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje (2017 kovo 31 d., penktadienis, 00:18 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)„Grande“ neturėjo jokio vargo su „Team Five“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)