Old S/M vs Šešių sūrių (89:88)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą

2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 23:14 val., peržiūros: 1149

Gegužės 14 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ 2016 Didžiosios taurės finalinės rungtynės, kuriose „Old S/M“ kovėsi prieš „Šešių sūrių“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę rezultatas buvo lygus (6:6). Įpusėjus septintai minutei „Old S/M“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės (15:16). Po minutės pertraukėlės „Šešių sūrių“ pelnė dar du taškus (15:18). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis šiek tiek geriau žaidė „Old S/M“, kuriem pavyko įgyti vieno taško persvarą (24:23).

Antras kėlinys prasidėjo „Šeių sūrių“ dvitaškiu, bet vėliau „Old S/M“ pelnė 10 taškų be atsako (34:25). Septintą minutę vėl taškus pavyko pelnyti „Šeiū sūrių“ (34:27). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (39:31). Septintą minutę komandas skyrė septyni taškai (45:38). Visgi kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Old S/M“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki 14 taškų (56:42).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Šešių sūrių“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (56:47). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Old S/M“ (59:47). Po šių taškų „Šešiū sūrių“ komanda toliau puikiai gynėsi ir atakavo varžovus. Septintą minutę komandas skyrė tik du taškai (59:57). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. „Old S/M“ taškus rinko dvitaškiais, o „Šešių sūrių“ taikliais tolimais metimais. Sužaidus tris kėlinius rezultatas buvo lygus (68:68).

Ketvirtą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Šešių sūrių“, bet netrukus „Old S/M“ atsakė dviem taikliais metimais (72:70). Vėliau komandos žaidė lygiai. Trečią minutę „Šešių sūrių“ įgijo trijų taškų persvarą (72:75) bet netrukus „Old S/M“ jau buvo priekyje (76:75). Vėliau „Šešių sūrių“ vėl šiek tiek atitrūko (76:80). Septintą minutę priekyje vėl buvo „Old S/M“ (81:80). Likus minutei su puse iki rungtynių pabaigos komandas skyrė vienas taškas (84:85). Po „Old S/M“ minutės pertraukėlės jie pelnė penkis taškus be atsako (89:85). Rungtynių pabaigoje „Šešių sūrių“ dar pataikė tritaškį, bet tai buvo viskas ką galėjo padaryti „Šešių sūrių“. Pergalę ir Pavasario „Sportturo“ Didžiąją taurę iškovojo „Old S/M“ komanda (89:88).

„Old S/M“ komandos treneris Modestas Vaškūnas paklaustas, kuo buvo stipresnė šaindien komanda už varžovus, atsakė: „Manau šiandien mums padėjo patirtis. Esame ilgiau žaidę kartu nei varžovai. Matosi, kad pas varžovus yra jauna energinga kompanija. Labai gerai antroje rungtynių pusėje pataikė priešininkai, tikrai to nesitikėjome. Nerodė jie to pirmus du kėlinius. Buvome lengvai atsipalaidavę ir gavome lengvą antausį. Visgi gale rungtynių sužaidėme gerai ir laimėjome.“

„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Old S/M“ nugalėjo „Alumnita“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:13 val.)„Šešių sūrių“ ekipa pergale startavo Pavasario „Sportturo“ taurės varžybose (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:07 val.)„Old S/M“ pakankamai nesunkiai peržengė BC „Boom“ barjerą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 21:00 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Old S/M“ pasiekė pergalę (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Old S/M“ pakankamai užtikrintai prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:26 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“ (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)