Šešių sūrių vs BC „Straight“ (78:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą

2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 1067

Pirmadienį, gegužės 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Šešių sūrių“ ir svečių BC „Straight“ ekipų.

Rungtynių pradžia žadėjo labai atkaklią kovą šiose rungtynėse. Nuo pat pirmųjų minučių abi ekipos žaidė labai kietai ir negailėdamos jėgų. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po E. Leskausko dvitaškio metimo rezultatas buvo lygus 8:8. Ir nors po penkių paeiliui J. Tumpos taškų „Šešių sūrių“ ekipa šiek tiek pabėgo į priekį 13:8, tačiau E. Rinkevičiaus metimai labai greitai svečius vėl priartino prie šeimininkų. Po pirmo ketvirčio 18:16 priekyje buvo „Šešių sūrių“ krepšininkai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem iš eilės T. Cyliko tolimais šūviais, po kurių šeimininkai nutolo 24:16. Bet penki iš eilės E.Rinkevičius taškai leido BC „Straight“ ekipai ir toliau kvėpuoti varžovams į nugaras. Kėlinuko pabaigoje A.Dabožinskas dviem metimais vėl grąžino „Šešių sūrių“ ekipai aštuonių taškų pranašumą 32:24, tačiau kėlinukas pasibaigė penkiais iš eilės D.Truncės taškais, po kurių rezultatas tapo 32:29.

Trečiajame kėlinuke, daugiausia D.Truncės taiklių metimų dėka, BC „Straight“ ir toliau kvėpavo priešininkams į nugaras ir įpusėjus kėlinukui atsilikinėjo vos keturiais taškais 43:39. Tačiau J.Pileckas ir V.Ramonas įsmeigė po tritaškį ir pasibaigus trečiajam kėlinukui šeimininkai jau turėjo dviženklį pranašumą 58:47.

Ketvirtajame kėlinuke J.Pileckas ir T.Cylikas tritaškiais metimais padidino „Šešių sūrių“ persvarą iki 66:49. Šį pranašumą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, kas jiems garantavo ne tik pergalę šiose rungtynėse, tačiau ir kelią į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą. Galutinis rungtynių rezultatas 78:62 (18:16, 14:13, 26:18, 20:15).

„Šešių sūrių“ ekipa pergale startavo Pavasario „Sportturo“ taurės varžybose (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:07 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:46 val.)BC „Straight“ pergalingai startavo Pavasario „Sportturas“ taurėje (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:44 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:08 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“ (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 20:36 val.)Grupės lyderių dvikoje ‒ G. Navicko solo šou bei jo vedinos BC „Straight“ ekipos triumfas (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)