Team Five vs Best 4 You (65:75)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Best 4 You“ įrodė pranašumą prieš „Team Five“ ir pasiekė pusfinalį

2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 22:06 val., peržiūros: 1048

Balandžio 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ „Iššūkio“ taurės 2016 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Team Five“ priemė svečius „Best 4 You“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 5:2 pirmavo „Team Five“. Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Best 4 You“ (5:7). Ketvirtą minutę persvarą susigrąžino „Team Five“ (10:7). Netrukus spurtą pradėjo „Best 4 You“, kurie pelnė 11 taškų be atsako ir įgijo aštuonių taškų pranašumą (18:10). Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos „Team Five“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos geriau rungtyniavo šeimininkai, kurie gynėsi be klaidų, o patys pelnė septynis taškus be atsako (17:18).

Antro kėlinio pradžioje du baudos metimus pataikė „Team Five“, o „Best 4 You“ į tai atsakė dviem taikliais dvitaškiais (19:22). Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo visiškai lygus (24:24). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:7 laimėjo „Best 4 You“, o „Team Five“ paprašė minutės pertraukėlės (24:31). Po jos dar du taškus pelnė svečiai (24:33). Paskutines tris kėlinio minutes geriau sužaidė „Team Five“, kurie sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (28:35).

Trečop kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Best 4 You“ (28:39). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (37:46). Dar po dviejų minučių komandas skyrė devyni taškai (37:46). Paskutines dvi ketvirčio minutes, kaip ir visą kėlinį, komandos žaidė lygiai. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 10 taškų (47:57).

Nors ketvirtą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo „Team Five“, vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Best 4 You“ (49:62). Septintą minutę „Team Five“ sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (59:66). Visgi penki iš eilės pelnyti „Best 4 You“ taškai vėl atitolino svečius nuo šeimininkų (59:71). Rungtynių paskutinėmis minutėmis „Best 4 You“ užtikrintai išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 65:75.

„Best 4 You“ taurės pusfinalyje susikaus su „Resmila – 2“ komanda.

„Best 4 You“ komandos treneris V.Lincevičius: „Šiandien labai norėjome patekti į finalinį ketvertą, tai visi kupini energijos kovojo dėl pergalės.“ Paklaustas, kaip vertina komandos žaidimą taurėje, treneris atsakė: „Gerai, nes rezultatas tikiuosi bus geresnis negu pernai. Apie galutinį rezultatą dar sunku kalbėti. Svarbu pasirodyti geriau negu pernai, o pernai užėmėme trečią vietą, reiškia reikia žengti bent dar žingsnelį į priekį.“

„Team Five“ treneris V.Vilkuotis: „Iš pradžių labai sunkiai susikoncentravome į žaidimą. Varžovai buvo verti mūsų, vyko graži kova. Nieko, kitais metais bandysime atsirevančuoti.“

Team Five: Šarūnas Krivickas – 14 tšk., Ovidijus Ročius – 14 tšk., Aivaras Keršys – 14 tšk., Julius Fiodorovičius – 11 tšk.

Best 4 You: Karolis Klimas – 21 tšk. (9 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 20 tšk., Vilius Kudokas – 14 tšk. (12 atk. kam.)

„Best 4 You“ nesunkiai žengė į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 20:00 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje palaužė „Team Five“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:58 val.)Ketvirtame kėlinuke atsibudusi „Team Five“ visgi nepavijo „Kauno švaros ‒ 2“ ekipos (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)„Team Five“ lengvai perkopė „ITAB Novenos“ barjerą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Lietuvos Kelių Statyba“ pranoko „Best 4 You“ ir pasidabino bronzos medaliais (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:41 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę pasiekė „Bartukai“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Pistonai (Inmintis)“ neturėjo jokių šansų prieš „Best 4 You“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:26 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)