Remza vs Team Five (75:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 29 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza“ rungtynių pabaigoje palaužė „Team Five“ komandą

2016 kovo 29 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 743

Kovo 29 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Remza“ priemė svečius „Team Five“ komandą. „Remzos“ sąskaitoje buvo dvi pergalės, o „Team Five“ komanda buvo pralaimėjusi vieną kartą.

Rungtynių pradžioje keturis iš eilės taškus pelnė „Remza“ (4:0). Antrą minutę pirmus taškus pelnė „Team Five“. Svečiai gerai gynėsi, pamaužu rinko taškus ir prasidėjus šeštai minutei privertė „Remzą“ paprašyti minutės pertraukėlės (4:11). Po jos komandos žaidė lygiai. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (7:15). Netrukus „Team Five“ komandos puolimas ėmė strigti, o „Remza“ pelnė devynis taškus be atsako (16:15). Baigiantis kėliniui „Team Five“ išsiveržė į priekį (16:17).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Team Five“ (16:19). Netrukus taškus pradėjo rinkti „Remza“, kuri pelnė 12 taškų be atsako (28:19). Prasidėjus antrai kėlinio pusei, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Team Five“ komandai (28:22). Vėliau komandos žaidė lygiai. Aštuntą minutę komandas vis dar skyrė šeši taškai (34:28). Per paskutines dvi minutes „Remza“ padidino persvarą iki septynių taškų (38:31).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Remza“, kuri pirmą trijų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 8: ir privertė varžovus paprašyti minutės pertraukėlės (46:31). Po jos šeimininkai pelnė dar du taškus (48:31). Netrukus taškų sąskaitą atidarė „Team Five“ (48:35). Į tai tokiom pat dviem sėkmingom atakom atsakė „Remza“ (52:35). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Remzos“ puolimas užstrigo, o „Team Five“ pelnė 12 taškų be atsako (52:47). Paskutinėmiskėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o „Remza“ išsaugojo septynių taškų persvarą (56:49).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Team Five“, kurie pelnė vienuolika taškų be atsako (56:60). Penktą minutę „Team Five“ pranašumas padidėjo iki septynių taškų (58:65). Vėliau „Remza“ pamažu artėjo prie varžovų. Aštuntą minutę „Team Five“ pranašunmas sumažėjo iki vieno taško (69:70). Devintą minutę komandas skyrė trys taškai (71:74), o vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Remza“ (75:74). Per likusį laiką taškų „Team Five“ pelnyti nepavyko ir „Remza“ iškovojo pergalę rezultatu 75:74.

“Remza“ iškovojo trečią pergalę, o „Team Five“ pralaimėjo antrą kartą.

„Remzos“ treneris Ž.Zakrasas: „Jau buvo laimėtos rungtynės, bet gale rungtynių padarėme intrigą iš tikro. Gynyboje negerai dirbome gal, aš visisškai nepataikiau. Gerai, kad laimėjome.“ Paklaustas, kaip jaučiasi su trim pergalėm esantys kitame etape, treneris atsakė: „Žiūrėsime kaip seksis. Specialiai nenorėjome pralaimėti, tiesiog žaidėme savo žaidimą, laimėjome ir džiaugiamės.“

Remza: Arūnas Abromaitis – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 16 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mindaugas Mingėla – 13 tšk. (7 rezult. perd.)

Team Five: Aurimas Kepura – 28 tšk., Ovidijus Ročius – 14 tšk., Julius Fiodorovičius – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2016 kovo 29 d., 22:55 val.
bus pataisyta...
o šiaip tai apie naujus žaidėjus reikia informuoti geroaki prieš rungtynes...
aivizz82016 kovo 29 d., 22:52 val.
Kmandoje Team Five nuliniu numeriu zaide Aivaras Kersis o ne Aurimas klumpa.Ačiu.
„Remza“ rungtynių pabaigoje įveikė „Komandą X“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:03 val.)„Best 4 You“ įrodė pranašumą prieš „Team Five“ ir pasiekė pusfinalį (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Kauno švarą ‒ 2“ (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Pelias“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Remzą“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:44 val.)„Team Five“ lengvai perkopė „ITAB Novenos“ barjerą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)Ketvirtame kėlinuke atsibudusi „Team Five“ visgi nepavijo „Kauno švaros ‒ 2“ ekipos (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)