Team Five vs Kauno švara ‒ 2 (67:72)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 01 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ketvirtame kėlinuke atsibudusi „Team Five“ visgi nepavijo „Kauno švaros ‒ 2“ ekipos

2016 balandžio 01 d., Penktadienis, 21:57 val., peržiūros: 805

Penktadienį, balandžio 1-ąją, Kauno technikos kolegijoje buvo sužaistos KKL Pavasario „Sportturas“ taurės, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Team Five“ (0-2) ir svečių „Kauno Švaros – 2“ (1-1) krepšininkai. Abi komandos šiose rungtynėse kovojo dėl antrosios vietos grupėje ir patekimo į Mažąją taurę.

Nuo pat rungtynių pradžios „Kauno švaros ‒ 2“ ekipa peremė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus penkias minutes pirmajame ketvirtyje pirmavo po P. Vosgirdo tolimo metimo jau dviženkle persvara 5:15. Tada „Team Five“ laimėjo atkarėlę 6:0 ir priartėjo iki 11:15. Po taiklių Š. Krivicko ir J. Fiodorovičiaus metimų šeimininkams pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki minimumo 17:18. Visgi, kėlinuką pabaigė R.Motys, pelnęs keturis taškus paeiliui, padėdamas „Kauno švaros ‒ 2“ ekipai pirmauti 17:22.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Team Five“ laikėsi koviniu atstumu nuo „Kauno švaros ‒ 2“ ekipos ir įpusėjus ketvirčiui turėjo trijų taškų deficitą 25:28. Tačiau tada, svečių ekipos žaidėjai P.Vosgirdas ir M.Brusokas ėmėsi lyderių vaidmens, ko pasekoje, „Kauno švara ‒ 2“ atitrūko ir po dviejų ketvirčių jau turėjo šešiolikos taškų persvarą 27:43.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau „Team Five“ krepšininkai strigo puolime, o įpusėjus kėlinukui pralaiminėjo 35:50. Ketvirčio pabaigoje po tritaškį pataikė G.Simanavičius ir P.Vosgirdas ir „Kauno švara ‒ 2“ dar labiau nutolo 40:60.

Ketvirto kėlinuko pradžioje atsigavo „Team Five“. Kelių minučių atkarpą 10:0 laimėję šeimininkai prisivijo varžovus 50:60. Tačiau tada šiek tiek emocijas aikštelėje apramino P.Vosgirdas, pataikęs tritaškį, po kurio „Kauno švara – 2“ pirmavo 50:63. Kėlinuko viduryje darbo ėmėsi A.Keršys, įmetęs aštuonis taškus iš eilės, po kurių šeimininkai prisivijo svečius 60:65. Visgi, kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidę „Kauno švaros ‒ 2“ krepšininkai išlaikė turėtą penkių taškų pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 67:72.

Po rungtynių „Kauno švaros ‒ 2“ ekipos žaidėjas K.Bytautas pakomentavo žaidimą penktadienį: „penktadienį reikią švęsti, o ne žaisti“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

Team Five: Aivaras Keršys – 24 tšk. (11 atk. kam.), Šarūnas Krivickas – 12 tšk., Martynas Kaštalianovas – 7 tšk.

Kauno švara ‒ 2: Paulius Vosgirdas – 21 tšk., Mykolas Brusokas – 18 tšk. (8 išpr. praž.), Remigijus Motys – 13 tšk., Gediminas Simanavičius – 11 tšk.

„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Kauno švarą ‒ 2“ (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Team Five“ lengvai perkopė „ITAB Novenos“ barjerą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Best 4 You“ įrodė pranašumą prieš „Team Five“ ir pasiekė pusfinalį (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Pusfinalyje su dramos elementais „Kauno Švara ‒ 2“ išplėšė kelialapį į finalą (2016 balandžio 12 d., antradienis, 23:18 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės čempionais tapo „Kauno liberalai“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)Žaidimo vadžias paleidusi „Kauno Švara ‒ 2“ lemtingu momentu susigrąžino jas į savo rankas (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:06 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje palaužė „Team Five“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:58 val.)„Kauno Švara ‒ 2“ apgynė savo tvirtovę nuo „Komandos X“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:00 val.)