Skroblų alėja vs Užveža (72:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 spalio 26 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“

2022 spalio 26 d., Trečiadienis, 20:34 val., peržiūros: 199

Spalio 26 d., trečiadienį, Kauno TMC salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Iššūkio taurės pusfinalio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ ir „Užveža“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, tačiau po dviejų tritaškių iš eilės „Užveža“ kiek nutolo – 9:13. Bet „Skroblų alėja“ iškart atsakė tokiais pat dviem tiksliais metimais iš toli ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ir toliau kova aikštelėje virė taškas į tašką, o po pirmo kėlinio minimalia persvara 20:21 priekyje buvo svečiai.

Antrajame kėlinuke šeimininkų ekipai pavyko nutolti penkiais taškais, tačiau rezultatyvus R. Živatkausko žaidimas leido „Užveža“ ekipai lyginti rezultatą. Įpusėjus susitikimui 38:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Skroblų alėja“ ekipą į priekį patraukė L.Vilius, tačiau „Užveža“ į visus tikslius šeimininkų metimus irgi turėjo savo atsaką ir pasibaigus trečiam kėliniui po E. Jasėno dvitaškio paskutinę kėlinio sekundę buvo priekyje 56:58.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės E. Jasėno taškais, po kurių svečiai nutolo 56:63. Nors „Skroblų alėja“ krepšininkams pavyko dar priartėti iki penkių taškų, tačiau E. Straigio ir A. Kručo tritaškiai leido „Užveža“ ekipai įgyti dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos. Galutinis susitikimo rezultatas 72:80 (20:21, 18:17, 18:20, 16:22).

Eduardas Straigis

„Kautech“ nesunkiai susitvarkė su „Skroblų alėja“ ekipa (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Užveža“ krepšininkai vos neprisižaidė su „Omega“ (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Skroblų Alėja“ labai lengvai susitvarkė su „UNO“ ekipa (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos Hidraulinės sistemos ir Skroblų alėja. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Kautech“ sutriuškino „Užveža“ ir žengė į pusfinalį (2022 spalio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)Nuostabus D. Truncės žaidimas atvedė „Skroblų alėja“ ekipą į nesunkią pergalę prieš „Valpainiai“ krepšininkus (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 20:36 val.)