Užveža vs GZP (62:68)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ taurės Didysis finalas
2022 lapkričio 05 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą

2022 lapkričio 05 d., Šeštadienis, 22:03 val., peržiūros: 200

Lapkričio 5 dieną, 19:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 komandos „GZP“ ir "Užveža". Komandos stojo kovoti "iššūkio taurės finale. Nors solidus pranašumas kurį laiką buvo "GZP" ekipos pusėje, tačiau "Užveža" kovojo iki galo ir turėjo realius šansus atsitiesti, bet "GZP" tvirčiau atrodė paskutinėmis akimirkomis ir pasiekė pelnytą pergalę 62:68 (14:15, 18:17, 10:20, 20:16).

Pirmoji rungtynių dalis buvo labai nerezultatyvi, kurį laiką priekyje buvę "Užveža" krepšininkai iššvaistė persvarą ir prieš pat ilgąja pertrauką rezultatas tapo lygus 32:32.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinuke, "GZP" pabėgo per dviženklį atstumą ir taip pareiškė rimtas pretenzijas į pergalę. Nors ketvirtame kėlinuke "Užveža" sugebėjo spurtuoti ir skirtumą sumažino vos iki 3 taškelių, bet "GZP" pataikė svarbų tritaškį ir taip uždarė rungtynes. "Užveža" dar išbandė pražangų taktiką, bet tai neturėjo jokios įtakos ir "GZP" pasiekė pergalę rezultatu 62:68.

6 išpr. praž.

„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 21:42 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)Fantastišką charakterį parodę „Užveža“ krepšininkai iškovojo saldžią pergalę (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Užveža“ krepšininkai vos neprisižaidė su „Omega“ (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)