Galera vs GZP (88:76)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 spalio 26 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį

2022 spalio 26 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 691

Spalio 26 d., trečiadienį, Kauno TMC salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Galera“ ir „GZP“ ekipų.

Rungtynių pradžią geriau pradėjo „Galera“, kuri po P. Gabrilavičiaus ir G. Prabulio metimų iškart rovė į priekį 9:3. Nors tolimais metimais „GZP“ mažino deficitą iki minimumo, bet kėlinio paskutinėmis sekundėmis D.Jankauskas smeigė tolimą šūvį, kuris leido šeimininkams po pirmo kėlinio būti priekyje 29:25.

Antrajame kėlinuke „GZP“ puolimas kiek sustojo, o „Galera“, vedama D. Jankausko, tolo. Įpusėjus susitikimui 46:37.

Trečiajame kėlinyje svečiai sugebėjo priartėti iki dviejų taškų, tačiau tada tris tolimus metimus pataikė G.Stupelis ir „Galera“ vėl tolo. Po trijų kėlinių 65:52.

Ketvirto kėlinio pradžioje V.Kalesnikas smeigė du tritaškius iš eilės, po kurių šeimininkai tolo septyniolikos taškų pranašumu 71:54. Susikrautą pranašumą „Galera“ išlaikė iki rungtynių pabaigos ir keliauja į turnyro pusfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 88:76 (29:25, 17:12, 19:15, 23:24).

6 rezult. perd.

„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Galera“ startavo užtikrinta pergale prieš „UNO“ (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 21:01 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 21:42 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)Pratęsimas, emocijos ir Remzos Pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:38 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)18:0 trečią kėlinį pradėję „Kautech“ lengvai įveikė „Galera“ ekipą ir iškovojo Mažosios taurės III vietą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 18:16 val.)„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)