Užveža vs R2P Sport (49:77)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 06 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

R2P Sport krepšininkai lengvai įveikė Užveža ekipą

2022 spalio 06 d., Ketvirtadienis, 22:04 val., peržiūros: 224

Ketvirtadienio vakarą, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje vyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės rungtynės. Jose susitiko Užveža bei R2P Sport ekipos. Rezultatu 77:49 pergalę iškovojo R2P Sport krepšininkai.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasdiėjo atkakliai, komandos ketėsi taikliais metimais, todėl nė vienai komandai nepavyko atsiplėšti. R2P Sport ekipos krepšininkams pavyko atsiplėšti tik puikaus komandinio darbo dėka. Gražiai skirstant kamuolį po krepšiu, pavyko lengvai pelnyti keletą taškų iš eilės ir po dviejų kėlinių švieslentėje 44:28.

3-jame kėlinyje nesisekė abiems ekipoms. Kėlinys baigėsi 12:9, kurį laimėjo Užveža ekipos krepšininkai. Nors paskutiniojo ketvirčio pradžioje atrodė, jog Užveža komanda stengsis sumažinti atsilikimą, varžovai greit prapliupo tolimais metimais ir šventė pergalę.

10 atk. kam.

„Užveža“ krepšininkai vos neprisižaidė su „Omega“ (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ įveikė „UNO“ (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 21:41 val.)Nors taškas į tašką ‒ Galera nugalėjo (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:02 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)Fantastišką charakterį parodę „Užveža“ krepšininkai iškovojo saldžią pergalę (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Kautech“ sutriuškino „Užveža“ ir žengė į pusfinalį (2022 spalio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)Vos šešiese susirinkę „R2P Sport“ perkopė pusfinalio barjerą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)