Ariogala vs GZP (71:79)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 04 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

23 taškų deficitą panaikinusiai „Arogalai“ neužteko jėgų įveikti „GZP“ (71:79)

2020 spalio 04 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 783

Sekmadienį, Spalio 4 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2020, reguliariosios D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Ariogalos“ ir „GZP“ krepšininkai.

Rungtynes ekipos pradėjo taškas į tašką, tačiau įpusėjus kėliniui „Ariogalos“ puolimas sustojo ir į priekį išsiveržė „GZP“. „GZP“ krepšininkai kėlinį užbaigė 15:3 spurtu – 13:25.

Antrajame ketvirtyje „Ariogala“ ir toliau strigo puolime, o varžovai ir toliau demonstravo gerą pataikymą. Praėjus kiek daugiau nei 6 antrojo ketvirčio minutėm „GZP“ turėjo 23 taškų pranašumą. Nors pirmosios rungtynių pusės pabaigoje „Ariogalai“ pavyko sušvelninti atsilikimą ekipas vis tiek skyrė 13 taškų – 28:41.

Kovingai nusiteikę „Ariogalos“ krepšininkai su užsispyrimu pradėjo antrąją rungtynių dalį ir pavyzdingai dirbdami gynyboje leido varžovams įmesti vos 8 taškus per trečiąjį kėlinį. Gera gynyba leido sumažinti deficitą iki 2 taškų – 47:49.

Gera nata užbaigę trečiąjį ketvirtį „Ariogalos“ krepšininkai nesustojo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje surengė 10:0 spurtą (57:49). Šaltas varžovų dušas privertė „GZP“ krepšininkus susiimti ir chaotiškajame kėlinio pabaigoje „GZP“ išlygino rezultatą, o ekipoms santykius teko aiškintis pratęsime – 61:61.

Po puikios kovos „Ariogalos“ krepšininkai turėjo pratęsimą pradėti su traumuotu žaidėju, o iniciatyvą rungtynių pabaigoje parodęs P.Maciulevičius sužlugdė visas viltis „Ariogalos“ ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas – 71:79 (13:25, 15:16, 19:8, 14:12, 10:18)

Lukas Varanavičius

Po atkaklios kovos BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Ariogalą“ (75:64) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:32 val.)Iki paskutinės sekundės kovoję „Ariogalos“ krepšininkai nusileido „Arena Biliards“ ekipai (79:86) (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 21:00 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa (2020 spalio 27 d., antradienis, 23:44 val.)Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)