KM „Žalgiris“ ‒ 2 vs GZP (80:78)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 14 d., Antradienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Dramatiškame mače KM „Žalgiris ‒ 2“ pergalė prieš „GZP“

2019 gegužės 14 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 1090

Antradienio vakarą Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žagiris – 2“ su svečiais – „GZP“ krepšininkais. Po įnirtingos kovos jauniesiems žalgiriečiams lemiamos atakos metu pavyko išplėšti sunkią pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo geresniu šeimininkų žaidimu. Visgi ketvirčio viduryje „GZP“ krepšininkai perimė iniciatyvą į savo rankas. Atkarpą 13:3 sužaidę svečiai susikrovė 6 taškų pranašumą (9:15). Kėlinio pabaigoje A.Dabožinskas pelnė 2 taškus padidindamas savo komandos pranašumą iki 7 taškų – 13:20.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje per daug nepasikeitė. „GZP“ krepšininkai ir toliau neprisileido savo varžovų. Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes po svečių komandos žaidėjo D. Jankausko taiklaus dvitaškio komandas skyrė dviženklis skirtumas 17:28. KM „Žalgiris – 2“ komandai per likusį laiką nepavyko priartėti prie oponentų. Prieš pertrauką – 31:41.

Trečiąjį ketvirtį jaunieji žalgiriečiai pradėjo 4 taikliais tritaškiais, iš kurių 3 pataikė rungtynių herojus R.Butkus bei vieną pridėjo P.Dembinskas. Sužaidus puse kėlinio, po taiklaus šeimininkų komandos žaidėjo V. Čepo dvitaškio, KM „Žalgiris – 2“ po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį – 48:47. Prieš paskutiniąsias 10 minučių – trapi šeimininkų persvara 61:57.

Paskutinis ketvirtis kvepėjo intriga. „GZP“ krepšininkai gerai pradėjo ketvirtį. Taiklus T. Vyšniausko tritaškis bei 8 M. Gailiūno taškai leido svečiams išsiveržti į priekį – 66:68. Tačiau tada puikią atkarpą sužaidė R.Butkus, kuris pelnė 8 taškus be varžovų atsako ir išvedė savo komandą į priekį (74:68). Tai nebuvo pabaiga. 6 V. Janušonio taškai leido svečiams dar kartą persverti rezultatą – 75:76. Likus žaisti nepilną minutę P.Dembinskas įsūdė tritaškį aidint atakos laikui, tačiau kitoje atakoje „GZP“ žaidėjas I.Jasiulevičius įmetė sunkų dvitaškį ir viskas sprendėsi paskutinėje atakoje. Po netaiklaus komandos draugo metimo puikiai kamuolys atšoko R. Butkui, kuris pelnė lemiamus taškus likus žaisti apie 2 sekundes. Paskutinis „GZP“ išpuolis nebuvo sėkmingas ir jaunieji žalgiriečiai šventė sunkią pergalę rezultatu 80:78.

R. Butkaus komentaras po pergale pasibaigusių rungtynių:

„Pradžia buvo sunki, 10 taškų deficitą turėjom. Bet kai pasitarėm užsivedimas buvo didesnis. Kaip komanda sukovojom, kalbėjom, bendravom gynyboj ir viskas išėjo į gerą.“

KM „Žalgiris ‒ 2“ nesunkiai įveikė komandą „Vilkai“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:56 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 2 nesunkiai įveikė „Batniava“ (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 2 įveikė tik ketvirtį atsilaikiusią „Omegą“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:11 val.)„R2P Sport ‒ 2“ patiesė KM „Žalgiris ‒ 2“ ir iškopė į pusfinalį (2019 gegužės 21 d., antradienis, 21:51 val.)„GZP -2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pabaigė „GZP“ sezoną „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje (2019 gegužės 19 d., sekmadienis, 19:21 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė Vilkus (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:26 val.)„GZP“ su V. Sutkaus keturgubu dubliu paliko „Batniavos“ krepšininkus be pergalių (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:34 val.)