Neveronys ‒ KKA vs GZP (88:62)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 gegužės 19 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ pabaigė „GZP“ sezoną „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje

2019 gegužės 19 d., Sekmadienis, 19:21 val., peržiūros: 769

Sekmadienio vakarą vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 1/4 rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidęs „Neveronys ‒ KKA“ su svečiais – „GZP“ krepšininkais.

Rungtynes abi ekipos pradėjo kiek chaotišku ir nerezultatyviu žaidimu ir tik kėlinio viduryje J.Draudvila keliais metimais leido šeimininkams kiek nutolti 9:5. Nors tada „GZP“ setyniais taškais paeiliui persvėrė rezultatą, tačiau kelios klaidos kėlinio pabaigoje vėl leido „Neveronys ‒ KKA“ ekipai pirmauti 15:14.

Antrame kėlinuke ir toliau vyko atkakli bei permaininga kova, o įpusėjus jam 25:22 priekyje buvo šeimininkai. Antroje kėlinuko pusėje „Neveronys ‒ KKA“ labai dažnai stodavo mesti baudų metimų, tačiau ne visada jie buvo tikslūs, kas neleido šeimininkams dar labiau įtvirtinti turimo pranašumo. Po dviejų kėlinių 38:31 ir toliau pirmavo „Neveronys ‒ KKA“.

Trečiasis kėlinys prasidėjo A. Gedmino trimis tolimais metimais paeiliui, kurie šeimininkus jau nutolino 54:36. Antroje kėlinuko pusėje abi ekipos apsisvaidė tiksliais tolimais metimais, o kėlinys pasibaigė esant rezultatui 68:53.

Lemiamame kėlinyje „GZP“ ekipai nepavyko kilti į lemiamą šturmą, o savo turimą pranašumą „Neveronys ‒ KKA“, vedini A. Aleksandrovo, dar labiau įtvirtino savo pergalę bei žengė į pusfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 88:62 (15:14, 23:17, 30:22, 20:9).

„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sutrypė „Menų kambarį“ (110:55) (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Dramatiškame mače KM „Žalgiris ‒ 2“ pergalė prieš „GZP“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 22:13 val.)„GZP“ su V. Sutkaus keturgubu dubliu paliko „Batniavos“ krepšininkus be pergalių (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:34 val.)„GZP -2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:26 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė Vilkus (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:26 val.)Antroje pusėje KK „Žaibas“ surinko vos 18 taškų ir pralaimėjo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 20:19 val.)„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:26 val.)