Vilkai vs GZP (75:104)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 13 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„GZP“ nesunkiai įveikė Vilkus

2019 gegužės 13 d., Pirmadienis, 23:26 val., peržiūros: 570

Gegužės 13-ąją dieną, J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje vyko „Laikinosios sostinės“ 2019 reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko „GZP“ ir „Vilkai“. Tik kėlinį priešinęsi Vilkai rezultatu 75:104 (24:27, 16:28, 16:24, 19:25) turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą.

Prasidėjus rungtynėms, abi komandos labai kibiai gynėsi ir žaibiškai puldavo varžovų krepšį. Abi komandos turėjo po lyderį, pelniusį 10 taškų. „GZP“ komandoje išsiskyrė Jonas Trumpa, realizavęs visus penkis dvitaškius metimus, o „Vilkų“ komandoje nesustabdomas buvo Marius Geštautas. Antrajame kėlinuke „GZP“ taktiniai sprendimai padėjo pamatus pergalei. Išnaudodami ūgio pranašumą, „GZP“ į aikštelę išleisdavo du/ tris aukštaūgius, su kuriais Vilkams susitvarkyti būdavo neįmanoma. Aukštaūgiai surinko 27 iš 28 taškų ir leido atsikvėpti komandai. Po dviejų kėlinių persvara 55:40.

Trečiajame kėlinyje „GZP“ padidino rotaciją, leido pailsėti centrams, tačiau Vilkų netaiklūs metimai neleido priartėti ir „GZP“ tik dar labiau nutolo. Paskutiniame ketvirtyje Vilkai pagerino taiklumą, tačiau pastarųjų nelaimei pabudo tolimoji „GZP“ artilerija. Dar tiksliau – Aurimas Dabožinskas. Gynėjas smeigė 4 tritaškius iš 5 ir sužlugdė net menkiausias Vilkų mintis apie deficito mažinimą.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

KM „Žalgiris ‒ 2“ nesunkiai įveikė komandą „Vilkai“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:56 val.)„GZP -2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:26 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „Batniavos“ ekipą (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„GZP“ su V. Sutkaus keturgubu dubliu paliko „Batniavos“ krepšininkus be pergalių (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pabaigė „GZP“ sezoną „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje (2019 gegužės 19 d., sekmadienis, 19:21 val.)Dramatiškame mače KM „Žalgiris ‒ 2“ pergalė prieš „GZP“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 22:13 val.)