KM „Žalgiris“ ‒ 2 vs Omega (107:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 13 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ ‒ 2 įveikė tik ketvirtį atsilaikiusią „Omegą“

2019 gegužės 13 d., Pirmadienis, 21:11 val., peržiūros: 837

Pirmadienį, Gegužės 13 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės tarp A pogrupio, kuriose susitiko KM „Žalgiris“ ‒ 2 ir svečių teisėmis atvykę „Omega“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Tačiau tuomet neblogą atkarpą sužaidė šeimininkai ir išlygino rezultatą 9:9. Paskui „Omega“ vėl pabėgo į priekį 9:14. Sužaidus penkias minutes prasidėjo abiejų komandų klaidos, tuomet šeimininkų komandos žaidėjas M.Košelis pataikė tris taškus ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 12:14. Paskui žaidimas vyko apylygiai ir šeimininkai įsiveržė trumpam į priekį. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Omega“ susigrąžino pranašumą į savo rankas, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje KM „Žalgiris“ pradėjo sėkmingą žaidimą, ko pasekoje įgijo 13 taškų atotrūkį 33:20. Sužaidus penkias minutes šeimininkai ir toliau nestabdė ir jau pranašumas buvo 20 taškų, svečiai dar bandė mažinti atsilikimą, bet sunkiai jiems sekėsi. Likus 2 minutėms iki ketvirčio galo svečiai bandė susižaisti ir daryti mažiau klaidų, bet šeimininkai šį ketvirtį buvo pranašesni ir susikrovė 27 taškų persvarą – 58:31.

Po ilgosios pertraukos KM „Žalgiris“ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo, kuris įpusėjus ketvirčiui buvo jau 30 taškų, o ketvirčio pabaigoje šeimininkai jau triuškino savo varžovus – 77:45. Ketvirtasis ketvirtis buvo tik formulumas, o KM „Žalgiris“ iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu – 107:64.

KM „Žalgiris“ ‒ 2 nesunkiai įveikė „Batniava“ (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ nesunkiai įveikė komandą „Vilkai“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:56 val.)Dramatiškame mače KM „Žalgiris ‒ 2“ pergalė prieš „GZP“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 22:13 val.)„GZP -2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:26 val.)„R2P Sport ‒ 2“ patiesė KM „Žalgiris ‒ 2“ ir iškopė į pusfinalį (2019 gegužės 21 d., antradienis, 21:51 val.)Taškų lenktynės ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Vilkus“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Omega“ palaužė „Batniavos“ krepšininkus (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:53 val.)