Sporto manija vs Coca-Cola (102:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įspūdingą spurtą surengusi „Sporto manija“ įveikė „Coca-Colą“

2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 917

Gegužės 14d., Pirmadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2018, Reguliariosios, B pogrupio rungtynės tarp: „Sporto manija“ ir „Coca-Cola“.

Rungtynės prasidėjo apylygia abiejų ekipų kova, tačiau praėjus kiek daugiau nei 3 pirmojo kėlinio minutėm 3 iš eilės V. Stočkaus tritaškiai išvedė „Coca-Cola“ ekipą į priekį 9 taškais. Kėlinio pabaigoje „Sporto manija“ atsilikimą sušvelnino – 23:24. Antrojo kėlinio pradžioje vėl vyko permaininga kova, tačiau beveik įpusėjus antrąjam ketvirčiui „Sporto manijos“ krepšininkai surengė spurtą, per 5 minutes varžovam savo spaudimu neleisdami pelnyti nei vieno taško patys įmetė 22 taškus ir įsiveržė į priekį solidžiu pranašumu – 57:33.

Antros rungtynių pusės pradžioje dominavo puolimas, nors ir „Coca-Cola“ krepšininkams pavyko stabilizuoti savo puolimą po antrame kėlinyje patirto varžovų spaudimo, tačiau šį kart nepavyko sustabdyti „Sporto manijos“ užtikrinto puolimo – 86:59. Kovingi „Coca-Cola“ ketvirtame kėlinyje dar tikrai nesiryžo pasiduoti, tačiau solidžiai žaidusiems „Sporto manijos“ krepšininkams nebepavyko pasipriešinti – 102:89.

„Sporto manija“ Donatas Gudeliauskas:

Mūsų spaudimas antrąjame kėlinyje, kai atsiplėšem gal 20 taškų tikriausiai ir lėmė pergalę, po to jau žaidėm savo malonumui.

„Sporto manija“ po atkaklios kovos įveikė „Moderno.lt“ (2018 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Coca-Cola“ (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Sporto manija“ po nelengvos kovos palaužė „Hidraulit” (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 16:52 val.)„ICE“ lengvai įveikęs „Coca Cola“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 22:26 val.)„Hidraulit“ svečiuose neprilygo „Coca-Cola“ krepšininkams (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:10 val.)„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71) (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)