Modesta vs Kauno TPMC (35:111)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 11 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ daugiau nei lengvai laimėjo prieš „Modesta“

2018 gegužės 11 d., Penktadienis, 19:32 val., peržiūros: 739

Penktadienį, gegužės 11 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“, Mažosios taurės 2018, turnyro rungtynės tarp A pogrupio komandų – nominalių aikštelės šeimininkų „Modesta” bei svečių „Kauno TPMC“. Svečių ekipa per pirmąją rungtynių pusę sutvarkė visus reikalus ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir netrukus skaičiavo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką situacija aikštelės šeimininkams negerėjo ir netrukus „Kauno TPMC“ pranašumas išaugo iki 20-ies taškų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:29. Antrajame kėlinyje niekas nesikeitė ir skirtumas tarp komandų augo dar greičiau. Svečių ekipa nesusidūrė su didesniais sunkumais ir po pirmosios rungtynių pusės skaičiavo jau triuškinantį pranašumą – 15:60.

Trečiajame kėlinyje svečiams jau nesisekė taip greitai didinti savo atotrūkio, nes aikštelės šeimininkai pradėjo dažniau pataikyti į krepšį. Visgi, tai nekeitė situacijos, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo jau 28:80. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Kauno TPMC“ šventė daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 35:111.

Algirdas Žadeikis („Kauno TPMC“):
“Po vakarykščio sunkaus finalo, džiaugiamės sugrįžę į pergalių kelią“.

„Topcolor ‒ Galera“ neturėjo vargo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Topocolor-Galera“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Kauno TPMC“ be vargo žengė į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 20:30 val.)„Skaitmeninė akis“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Modesta“ (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:19 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Rungtynėse dėl pirmos grupės vietos ‒ A. Makūno ir E. Kulbokos tritaškiai, nulėmę „Kauno TPMC“ ekipos pergalę (2018 gegužės 15 d., antradienis, 22:25 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)