Kauno TPMC vs Skaitmeninė akis (100:72)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 15 d., Antradienis, 21:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rungtynėse dėl pirmos grupės vietos ‒ A. Makūno ir E. Kulbokos tritaškiai, nulėmę „Kauno TPMC“ ekipos pergalę

2018 gegužės 15 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 869

Antradienį, gegužės 15 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“, Mažosios taurės 2018, turnyro rungtynės tarp A pogrupio komandų – aikštelės šeimininkų „Kauno TPMC“ ir „Skaitmeninė akis“ ekipų. Šios rungtynės turėjo nulemti pogrupio nugalėtoją.

Rungtynės prasidėjo žaibišku svečių žaidimu puolime, kurie po G. Mockaus ir L. Šimkaus iškart įsiveržė į priekį 10:2. Bet tada įsižaidė šeimininkų žaidėjas V.Sutkus, kurio prasiveržimai labai greitai leido išlyginti rezultatą, keturis tritaškius per kėlinį taip pat pridėjo E.Kulboka ir po pirmojo „Kauno TPMC“ pirmavo 29:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai dar labiau nutolo – 39:24. Tada „Skaitmeninė akis“ spurtavo 0:9 ir prisivijo varžovus 39:33. Kai jau atrodė, jog kėlinukas baigsis penkių taškų šeimininkų pranašumu, A.Makūnas, paskutinę kėlinuko sekundę pataikė tolimą metimą po perimto kamuolio, po kurio „Kauno TPMC“ pirmavo 44:36.

Trečiajame kėlinuke A.Makūnas ir E.Kulboka pataikė po tris tolimus šūvius, kurie aikštelės šeimininkams sukrovė solidžią dvidešimties taškų persvarą 72:52.

Ketvirtajame ketvirtyje ir toliau A. Makūno ir E. Kulbokos duetas varė į neviltį svečių žaidėjus. Vienas po kito tolimi metimai skriejo varžovų tinklelį, o „Kauno TPMC“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo pirmąją vietą grupėje. Galutinis rungtynių rezultatas 100:72 (29:17, 15:19, 28:16, 28:20).

A. Žadeikis („Kauno TPMC“) apie puikų ekipos pataikymą iš toli:

„nepasakyčiau, kad šiandien buvo puiki diena, praeitose varžybose buvo dar puikesnė. Nebuvo blogos snaiperiams rungtynės, džiaugiamės, kad išlošėm ir esame pirmoje grupės vietoje.“

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Skaitmeninė akis“ įveikė „Top color ‒ Galera“ ekipą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:21 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Topocolor-Galera“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Kauno TPMC“ be vargo žengė į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 20:30 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Kauno TPMC“ daugiau nei lengvai laimėjo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 19:32 val.)„Skaitmeninė akis“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Modesta“ (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:19 val.)„Skaitmeninę akį“ lengvai įveikęs „Medvėgalis“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:25 val.)