Modesta vs Topcolor ‒ Galera (49:77)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Topcolor ‒ Galera“ neturėjo vargo prieš „Modesta“

2018 gegužės 07 d., Pirmadienis, 21:36 val., peržiūros: 598

Pirmadienį, gegužės 7 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikonosios sostinės“ Mažosios taurės 2018 rungtynės tarp A pogrupio komandų – nominalių aikštelės šeimininkų „Modesta” bei svečių „Topcolor – Galera“. Svečių ekipa jau pirmoje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę.

Rungtynes svečių ekipa pradėjo stovėdama puolime ir sunkiai rinkdama taškus. Visgi, vėliau jie įsivažiavo ir pradėjo sparčiais žingsniais tolti nuo savo varžovų. Netrukus komandas skyrė jau dviženklis skirtumas, kuris ir išliko iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:25. Antrojo kėlinio pradžioje komandos vis dar žaidė apylygiai, tačiau kėlinio antroje pusėje „Topcolor – Galera“ vėl pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir skirtumas augo kaip ant mielių. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:50.

Trečiojo kėlinio metu komandos ir vėl žaidė apylygiai ir tik kėlinio pabaigoje svečiams dar pavyko padidinti savo didžiulį pranašumą, kuris pasidarė dar didesnis. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 36:70. Lemiamas rungtynių ketvirtis tebuvo tik formalumas ir svečių ekipa iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 49:77.

Sergej Korolkov („Topcolor – Galera“):
“Turėjom ūgio pranašumą, į greitas atakas gerai užbėgom. Tiesiog geriau pataikėm“.

„Kauno TPMC“ daugiau nei lengvai laimėjo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 19:32 val.)„Skaitmeninė akis“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Modesta“ (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:19 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Topocolor-Galera“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 18:56 val.)Tik po atkaklios kovos „Skaitmeninė akis“ įveikė „Top color ‒ Galera“ ekipą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:21 val.)