Topcolor ‒ Galera vs Kauno TPMC (51:90)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Topocolor-Galera“

2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 18:56 val., peržiūros: 934

Sekmadienį, gegužės 13 – ąją dieną, A.Sabonio centro salėje įvyko „Laikonosios sostinės“ Mažosios taurės 2018 rungtynės tarp A pogrupio komandų –šeiminkų „Topocolor-Galera“ ir svečių „Kauno TPMC“ komandos.

Jau rungtynių pradžioje „Kauno TPMC“ parodė, kad yra nusiteikę šiandien pasiimti pergalę. Kėlinio pradžioje svečiai žaidimą pradėjo tolimais metimais, iš eilės buvo pataikyta 4 tritaškiai ir komandą jau turėjo dvigubą pranašumą. „Topocolor-Galera“ ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus,kuo pasinaudoję „Kauno TPMC“ dar toliau nutolo - 10:25.

Antrajame kėlinuke po trijų taiklių E. Kulbokos metimų svečiai parodė,kad ir antrajam kėlinį nepasiduos ir dar labiau padidino pranašumą – 22:45.

Trečiajame kėlinuke „Topocolor-Galera“ komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi. Puikiai pasirodę svečiai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 32 taškų – 33:65.

Ketvirtajame kėlinuke sveąiai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 51:90.

„Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: Šiandieną buvome geresni.

„Kauno TPMC“ daugiau nei lengvai laimėjo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 19:32 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Kauno TPMC“ be vargo žengė į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 20:30 val.)„Topcolor ‒ Galera“ neturėjo vargo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:36 val.)Tik po atkaklios kovos „Skaitmeninė akis“ įveikė „Top color ‒ Galera“ ekipą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:21 val.)Rungtynėse dėl pirmos grupės vietos ‒ A. Makūno ir E. Kulbokos tritaškiai, nulėmę „Kauno TPMC“ ekipos pergalę (2018 gegužės 15 d., antradienis, 22:25 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)