Hidraulit vs Sporto manija (65:76)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ po nelengvos kovos palaužė „Hidraulit”

2018 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 22:05 val., peržiūros: 752

Ketvirtadienį, gegužės 10 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikonosios sostinės“ Mažosios taurės 2018 rungtynės tarp B pogrupio komandų – nominalių aikštelės šeimininkų „Hidraulit” (0-1) bei svečių „Sporto manijos“ (0-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje po M. Mackevičiaus, J. Ališausko ir R. Kulikausko tritaškių „Sporto manijos“ ekipa iškart įsiveržė į priekį 8:20. Į tai šeimininkų krepšininkas P.Pečkaitis iškart atsakė tolimu metimu, tačiau arčiau svečių priartėti nepavyko. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui rezultatas buvo 13:23.

Antrajame kėlinuke įsijungė „Hidraulit” ekipos toliašaudė artilerija – po J. Šimkaus ir I. Skaisgirio tritaškių „Hidraulit“ priartėjo iki minimumo 24:25. Nors „Sporto manija“ labai greitai vėl atstatė dviženklį savo pranašumą 28:38, tačiau J. Šimkaus du tritaškiai kėlinuko pabaigoje vėl aptirpdė svečių persvarą 37:42.

Trečiojo kėlinuko pradžioje kiek užstrigo šeimininkų puolimas, o tuo pasinaudoję „Sporto manijos“ gynėjai J.Pranevičius ir J.Ališauskas leido svečiams vėl įgyti dviženklį pranašumą 40:52. Bet tada tris tolimus metimus pataikė J.Šimkus, su kėlinuką baigiančiu švilpuku pataikė T.Pilsudskis ir „Hidraulit“ vėl priartėjo – 52:58.

Lemiamame ketvirtyje „Hidraulit“ pavyko sumažinti savo deficitą iki 57:59, tačiau tada svečių krepšininkas M.Mackevičius pataikė tris tolimus metimus, kurie ir nulėmė „Sporto manijos“ pergalę šiame susitikime. Galutinis rezultatas 65:76 (13:23, 24:19, 15:16, 13:18).

„Sporto manija“ po atkaklios kovos įveikė „Moderno.lt“ (2018 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 16:52 val.)Įspūdingą spurtą surengusi „Sporto manija“ įveikė „Coca-Colą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:02 val.)„ICE“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)„Hidraulit“ svečiuose neprilygo „Coca-Cola“ krepšininkams (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:10 val.)„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71) (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:54 val.)