Baubilas & Verslo pasaulis vs Ragai (78:74)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baubilas & Verslo pasaulis“ tik po atkaklios kovos įveikė „Ragų“ ekipą

2017 gegužės 22 d., Pirmadienis, 23:07 val., peržiūros: 958

Šiandien Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Baubilas & Verslo pasaulis“ (šeimininkai) ir „Ragai“ (svečiai).

Rungtynes kur kas geriau pradėjo šeimininkai „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipos žaidėjai ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui, po Š. Krilavičiaus taiklaus dvitaškio „Baubilas & Verslo pasaulis“ įgijo 7 taškų pranašumą (13:6). Įsibėgėbę šeimininkai nei neketino sustoti ir įspūdingai pabaigę pirmajį kėlinį, po pirmųjų 10 minučių „Baubilas & Verslo pasaulis“ pirmavo net 18 taškų skirtumu (29:11).

Antrajame kėlinyje „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipos žaidėjai nei neketino mažinti apsukų taiklių tolimų metimų dėka prieš ilgąją petrauką pirmavo jau 27 taškų skirtumu (58:31).

„Ragų“ ekipos žadėjai nei neketino taip lengvai pasiduoti ir po ilgosios petraukos sparčiai pradėjo mažinti atsilikimą ir per trečiajį kelinį „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipos žaidėjams laidę įmesti tik 9 taškus, prieš ketvirtąjį kėlinį „Ragų“ ekipos žaidėjai sugėbėjo atsilikimą sumažinti iki 9 taškų (67:56).

Lemiame ketvirtajame kėlinyje „Ragams“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 3 taškų, tačiau „Baubilas & Verslo pasaulis“ išsaugojo šį pranašumą ir laimėjo rungtynės rezultatu 78:74 bei pateko į ketvirfinalį, kuriame susitiks su „Huawei“ ekipa.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:40 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)KM „Tornado“ lengvai patiesė komandą „Ragai“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:23 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė lėmė „Pelias“ pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 22:51 val.)Akademija be didesnio vargo partiesė Ragai (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Ragai“ nugalėjo „BK Centre“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 20:32 val.)