KM „Tornado“ II vs Old S/M (62:74)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 19 d., Penktadienis, 17:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

KM „Tornado“ II iki pat rungtynių pabaigos priešinosi „Old S/M“ ekipai

2017 gegužės 19 d., Penktadienis, 21:06 val., peržiūros: 865

Gegužės 19 dieną, 17:45 val., T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 komandos KM „Tornado“ II (šeimininkai) ir „Old S/M“ (svečiai). Nors rungtynės turnyrinei lentelkei jau įtakos jokios neturėjo, tačiau kova vyko iki pat paskutinės minutės atkakli ir įnirtinga.

Pirmajame kėlinuke „Old S/M“ iškart įgijo iniciatyvą ir įpusėjus ketvirčiui po M. Užukausko metimo pirmavo 6:10. Nors T.Šimkus tolimu metimu sumažino šeimininkų deficitą iki minimumo 11:12, bet kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidę „Old S/M“ krepšininkai jį laimėjo rezultatu 13:18.

Vos tik prasidėjus antrajam kėlinukui svečiai iškart įgijo dviženklį pranašumą ir jam įpusėjus buvo priekyje 19:30. Visgi, KM „Tornado“ II kėlinuko pabaigoje surengė mažą spurtą ir priartėjo prie svečių. Pasibaigus antrajam kėlinukui komandas skyrė vos penki taškai 31:36.

Trečiajame kėlinuke R. Galvoso tritaškiai leido KM „Tornado“ II ekipai priartėti iki 39:42. Visgi, daugiausia K. Pupinio metimų dėka „Old S/M“ vėl šiek tiek nutolo ir pasibaigus trečiajam kėlinukui pirmavo 49:55.

Ketvirtajame kėlinuke M.Užukauskas tolimu metimu vėl padidino svečių pranašumą iki dviženklio 52:63. Tačiau po T. Šimkaus tritaškio KM „Tornado“ II vėl priartėjo 58:64. Bet tada tolimu metimu atsakė G.Mažeika ir „Old S/M“ krepšininkai jau nebepaleido turimo rezultato iš rankų. Galutinis rungtynių rezultatas 62:74 (13:18, 18:18, 18:19, 13:19).

KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Omega“ neturėjo vargo su KM „Tornado“ II krepšininkais (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 21:38 val.)Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)