Kauno Rami vs VU KHF (63:65)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Rami“

2017 gegužės 09 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 927

Antradienį, gegužės 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno Rami“ ir svečių „VU KHF“ ekipų. Rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė svečiai, tačiau vėliau „Kauno Rami“ perėmė iniciatyvą ir ilgą laiką pirmavo, kol, galiausiai, rungtynių pabaigoje „VU KHF“ persvėrė rezultatą bei šventė pergalę rezultatu 63:65 (13:16, 25:16, 17:18, 8:15).

Rungtynes šešiais taškais iš eilės pradėjo svečių krepšininkai, tačiau čia pat septynis be atsako surinkę „Kauno Rami“ žaidėjai persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, kiek vėliau sėkmingiau puolime rungtyniavę „VU KHF“ krepšininkai susigrąžino nedidelį pranašumą. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiams pavyko dar labiau atitrūkti, tačiau čia pat spurtavę aikštės šeimininkai ne tik perėmė iniciatyvą, bet ir įgijo vienuolikos taškų pranašumą. Nepaisant to, kėlinuką nežymiai geriau užbaigę svečiai sušvelnino deficitą iki šešių taškų. 38:32.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi apylygiai, todėl svečių krepšininkai vis lipo šeimininkams ant kulnų. Nepaisant to, persvarą savo rankose išlaikę „Kauno Rami“ žaidėjai po trijų kėlinių vis dar pirmavo penkiais taškais. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje geriau startavę svečiai sugrąžino į rungtynes intrigą. Š.Petraitis taikliais tolimais metimais dar timptelėjo „Kauno Rami“ į priekį, tačiau, nepaisant to, lemiamu momentu šešis taškus be atsako surinkę „VU KHF“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai bei šventė pergalę rezultatu 63:65.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:40 val.)„Pelias“ ekipa iškovojo lengvą pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Pelias“ tik ketvirtajame kėlinyje įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:07 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „VU KHF“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:28 val.)