BC „Straight“ ‒ 2 vs Laipsniai (76:81)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 05 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą.

2016 balandžio 05 d., Antradienis, 21:37 val., peržiūros: 1085

Antradienį, balandžio 5 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio pavasario "Sportturas" taurė 2016 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Straight" ir svečių ekipa "Laipsniai". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Laipsnių" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (18:26). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė BC "Straight" ekipai, kuriai pavyko po dviejų kėlinių skirtumą tarp komandų sumažinti per pusę – (40:44). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (57:62). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar bandė lyginti rezultatą, bet puikiai sužaidę rungtynių galą svečiai iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (76:81).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Laipsnių" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė pirmieji pelnyti BC "Straight" ekipos taškai ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar keletą minučių ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko atitrūkti nuo savo varžovų per pusę – (7:14). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti apylygiai, "Laipsnių" ekipa išlaikė panašų taškų skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:26).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų ekipos pelnytais 5 taškais iš eilės, po kurių skirtumas tarp komandų ištirpo iki 3 taškų – (23:26). Vėliau sekė svečių laimėta sausa atkarpa – (0:10) ir pirmą kartą rungtynėse komandų skirtumas išaugo iki dviženklio – (23:36). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą vėl iki 6 taškų – (32:38). Per likusį laiką BC "Straight" ekipa dar 2 taškais sumažino atsilikimą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:44).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Laipsnių" ekipos laimėta atkarpa – (4:8), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų – (44:52). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus BC "Straight" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo – (53:54). Visgi per likusį laiką geriau sužaidę svečiai vėl atsiplėšė ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (57:62).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus apie 4 minutes pavyko išlyginti rezultatą – (67:67). Vėliau dar komandos kurį laiką žaidė apylygiai ir likus žaisti apie 5 minutes rezultatas buvo – (71:73). Visgi antroje kėlinio dalyje šeimininkai sutriko, leido svečiams šiek tiek atitrūkti ir daugiau pavyti nespėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu – (76:81).

Po laimėtų rungtynių "Laipsnių" ekipos treneris kalbėjo: "Manau burtai nebuvo dėsningi, nes manau abi komandos turėjo žaisti truputi vėliau, bet tikrai ne ketvirtfinalį. Abi komandos šiandieną rodė kovingumą, labai gerai abi komandos pataikė tritaškius, bet turbūt sėkmė šiandieną buvo mūsų pusėje."

BC „Straight“ ‒ 2: Vilius Ramonas – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Grėbliūnas – 24 tšk., Donatas Truncė – 11 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Jankevičius – 16 tšk., Vytautas Kereišius – 10 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 10 tšk.

BC „Straight“ po nesunkios kovos palaužė BC „Ambi“ ekipą. (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:40 val.)Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę BC „Straight“ ‒ 2 krepšininkai įveikė „Randerį“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:24 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Coca Cola“ įveikę „Abstinentus“ „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Laipsniai“ įveikė „Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:49 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)„Senukai“ neatsilaikė prieš „Laipsnius“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 22:11 val.)