BC „Straight“ ‒ 2 vs BC „Ambi“ (68:53)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 22 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ po nesunkios kovos palaužė BC „Ambi“ ekipą.

2016 kovo 22 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 1024

Antradienį, kovo 22 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio pavasario "Sportturas" taurė 2016 pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "Straight" ir svečiai BC "Ambi". Rungtynes kiek geriau pradėjo BC "Straight"krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:12). Antrame kėlinyje svečiai pasirodė kiek geriau, kas leido po dviejų kėlinių svečiams priartėti iki 1 taško – (22:21). Trečiame kėlinyje BC "Straight" ekipai pavyko sužaisti puikų kėlinį, ko pasakoje šeimininkai nuo svečių atitrūko 9 taškų skirtumu – (46:37). Ketvirtame kėlinyje BC "Ambi" pavargo, leido šeimininkams pabėgti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:53).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "Straight" ekipos taikliu tolimu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pelnė ir BC "Ambi" ekipa ir sužaidus apie minutes rezultatas buvo – (3:4). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko pirmauti 2 taškais – (9:7). Antroje kėlinio dalyje komandos žaidė apylygiai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:12).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Kėlinį kiek geriau pavyko pradėti šeimininkams, bet antroji kėlinio dalis sėkmingesnė buvo svečiams. Po dviejų kėlinių minimalia persvara priekyje buvo BC "Straight" ekipa – (22:21).

Trečiasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtu BC "Straight" ekipos tolimų metimų serija, kuri leido laimėti atkarpą – (17:4), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 14 taškų – (39:25). Antroje kėlinio dalyje BC "Ambi" pabandė atsakyti kuklesniu spurtu – (7:14), po kurio trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (46:37).

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo pasikeisdamos po kelias rezultatyvias atakas – (50:41). Vėliau ėmė ryškėti pirmasis svečių nuovargis, kuris leido šeimininkams padidinti skirtumą iki 21 taško – (66:45). Visgi savyje radę šiek tiek jėgų svečiai užbaigė rungtynes laimėdami atkarpą – (2:8) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:53).

Po laimėtų rungtynių BC "Straight" ekipos treneris kalbėjo: "Trūksta dar truputi susižaidimo. Dalis žaidėjų praleido sezoną dėl traumų arba yra naujai prisijungę žaidėjai, ta reikia laiko išmokti derinius, pulti prieš zoną, dengtis prieš zoną, todėl turbūt ir reikėjo laiko kol pripratome vienas prie kito. Paskui sekėsi visai neblogai."

Po pralaimėtų rungtynių BC "Ambi" ekipos treneris kalbėjo: "Sunku pasakyti, kodėl varžovai nuo mūsų pabėgo, bet turbūt tas kertinis momentas buvo trečiame kėlinyje, kai praleidome kelis tolimus metimus, vėliau tas grubus žaidimas šiek tiek išmušė mūsų komandą iš vėžių, vėliau gal ir pavargome. Manau, kad varžovams šiandieną labiau sekėsi, bet tikiuosi, kad kažkada bus revanšas."

BC „Straight“ ‒ 2: Gediminas Jeršovas – 18 tšk., Paulius Stankūnas – 12 tšk., Raimondas Viskantas – 8 tšk.

BC „Ambi“: Julius Povilaitis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 11 tšk. (6 perimt. kam.), Remigijus Snieškus – 10 tšk.

„ASU“ be didesnio vargo palaužė BC „Ambi“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 10:20 val.)„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:49 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ perlipo BC „Ambi“ barjerą (2016 balandžio 08 d., penktadienis, 22:53 val.)"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą. (2016 balandžio 05 d., antradienis, 21:37 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę BC „Straight“ ‒ 2 krepšininkai įveikė „Randerį“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)BC „Ambi“ užtikrintai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 00:10 val.)