Senukai vs Laipsniai (55:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 01 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Senukai“ neatsilaikė prieš „Laipsnius“

2016 balandžio 01 d., Penktadienis, 22:11 val., peržiūros: 1066

Balandžio 1-ąją dieną, penktadienį, KTU chemijos technologijos fakulteto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės D pogrupio mūšis tarp savo aikštėje žaidusių „Senukų“ ir svečių teisėmis atvykusių „Laipsnių“.

Pirmoji rungtynių dalis klostėsi permainingai. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai (0:2), tačiau į tai „Senukai“ atsakė 5 taškais ir perėmė šturvalą (5:2). 4 V.Kereišiaus taškai pradėjo „Laipsnių“ spurtą 0:6, po kurio pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė (5:8). Ketvirčio viduryje estafetę dar kartą perėmė „Senukai“, kurie realizavo porą tritaškių, spurtavo 8:0 ir apvertė viską aukštyn kojomis (13:8). Nenuostabu, kad ir paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis buvo galima tikėtis lūžio, kuris ir įvyko. Paskutinę atkarpą „Laipsniai“ laimėjo rezultatu 1:7 ir M.Liepos tritaškis išvedė į priekį svečius. Po 10 minučių kovos rezultatas buvo 14:15.

Antrajame ketvirtyje atkakli kova nesiliovė, tačiau pirmąjį kėlinį minimaliu skirtumu laimėję „Laipsniai“ neužleido aikštės šeimininkų į priekį iki pat didžiosios pertraukos. 4 taškais startavę svečiai atitrūko 5 taškais (14:19), tačiau „Senukai“ atsakė identiška atkarpa (18:19), o po R.Petrausko tritaškio rungtynėse grįžo pusiausvyra (21:21). Rezultatą dar kartą lygino Š.Kenstavičius (23:23), bet antroje kėlinio pusėje jo komandai sunkiai sekėsi draskyti priešininkų gynybą. Tuo tarpu aktyviai rungtyniaudamas M.Liepos ir A.Jurkšaičio tandemas padėjo „Laipsniams“ susikrauti didžiausią persvarą pirmoje dvikovos pusėje ir laimėti du kėlinius rezultatu 25:31.

Po didžiosios pertraukos „Senukų“ puolimas tapo gyvesnis ir sėkmingos atakos po truputį didino aikštelės šeimininkų taškų kraitį. Po Š.Kenstavičiaus tolimo šūvio „Laipsniams“ beliko 3 taškų pranašumas (34:37), tačiau vėliau „Senukai“ vėl įkrito į duobę, tik šį kartą į kur kas gilesnę. Kelias minutes aikštėje dominavę „Laipsniai“ su V.Kereišiumi priešakyje spurtavo 2:13 (11 taškų pridėjo minėtas žaidėjas) ir artėjant ketvirčiui į pabaigą susikrovė 14 taškų bagažą (36:50), kurį išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Prieš paskutinę susitikimo dalį rezultatas buvo 38:52.

Lemiamos dvikovos dalies starte „Senukai“ pamėgino kilti į lemiamą šturmą vardan pergalės, tačiau įsismaginę ir su pasitikėjimu rungtyniaujantys „Laipsniai“ greitai numalšindavo beįsiplieskiančius gaisrus. Po dar vieno spurto 0:7 svečių atotrūkis šoktelėjo jau iki 18 taškų (43:61) ir tai buvo rekordinė riba šiame mače. Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Laipsniai“ kiek atleido vadžias ir tuo netruko pasinaudoti vis dar rankų nenuleidžiantys „Senukai“. Š.Kenstavičiaus vedami aikštelės šeimininkai surinko 9 taškus be atsako ir atstumas tarp ekipų tapo vienžeklis (55:63), bet tolesniam šturmui pritrūko laiko, o M.Galgino ir A.Jurkšaičio duetas sudėliojo paskutinius taškus ir įtvirtino „Laipsnių“ pergalę rezultatu 55:67.

Artūras Jankevičius („Laipsniai“):

Ar laimėjote todėl, kad buvote jaunesni už „Senukus“?

„Nežinau komandų amžiaus vidurkio. Šiaip manau, kad laimėjome, nes greičiau atsigavome po Vėlykų.“

Sakyčiau ilgokai užsitęsusios Vėlykos…

„Studentiškai.“

„Senukų“ atstovai komentarų nežarstė.

„Laipsnių“ pergalės kalviais buvo V.Kereišius (19 tšk., 8 atk. k.), M.Liepa 17 tšk., 6 atk. k.), A.Jurkšaitis (10 tšk., 7 atk. k., 3 bl., 7 išpr. pr.), R.Žalys (6 tšk.), A.Jankevičius (6 tšk., 8 atk. k.) ir M.Galginas (6 tšk.).

„Senukų“ gretose išsiskyrė Š.Kenstavičius (21 tšk., 9 atk. k., 7 išpr. pr.), A.Zareckis (10 tšk., 7 atk. k.), P.Paškevičius (8 tšk., 2 bl.) ir K.Zaveckas (6 tšk.).

„Laipsniai“ pavasario „Sportturas“ taurėje iškovojo antrąją pergalę ir pogrupio varžybas baigė su vieninteliu pralaimėjimu (2-1). „Senukų“ sąskaitoje vienas laimėjimas ir viena nesėkmė (1-1)

„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Nuožmioje kovoje „Senukai“ parklupdė „Coca Cola“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:46 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ „Senukams“ priešinosi tik kėlinį (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Coca Cola“ įveikę „Abstinentus“ „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Laipsniai“ įveikė „Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą. (2016 balandžio 05 d., antradienis, 21:37 val.)