BC „Straight“ ‒ 2 vs ASU (68:53)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 29 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo

2016 kovo 29 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 853

Antradienį, kovo 29 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „BC „Straight“ ‒ 2“ ir svečių „ASU“. Šeimininkai pirmavo praktiškai visų rungtynių metu ir diktavo savas sąlygas. Antrajame kėlinyje susigrąžinę dviženklę persvarą, jie daugiau neatsigręžė atgal bei neleido labiau priartėti savo varžovams, o galiausiai ir džiaugėsi antrąja pergale.

Pirmąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo svečių ekipa, tačiau tai tebuvo vienintelis kartas šiose rungtynėse, kuomet jie buvo priekyje. Tuomet šešis taškus paeiliui pelnė „BC „Straight“ ‒ 2“ ekipos žaidėjas V.Ramonas ir leido savo komandai įsiveržti į priekį. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet 11:2 spurtą surengę šeimininkai įgavo jau dviženklį pranašumą. Visgi, „ASU“ krepšininkai nepasimetė ir patys pelnė septynis taškus paeiliui. Tačiau kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė „BC „Straight“ ‒ 2“ ekipa ir po pirmojo kėlinio turėjo šešių taškų pranašumą – 21:15. Antrąjį kėlinį su milžinišku užsidegimu pradėjo šeimininkai. Jie surengė įspūdingą, 15:1, spurtą ir netrukus įgijo jau 20-ties taškų pranašumą. Visgi, ties šiuo spurtu „BC „Straight“ ‒ 2“ puolimas sustojo, o tuomet, kurį laiką taškus rinko tik „ASU“ ekipa. Jie pelnė devynis taškus be varžovų atsako ir sumažino atsilikimą iki 11-os taškų, o tas pats skirtumas ir skyrė komandas po pirmosios rungtynių pusės – 38:27.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet „BC „Straight“ ‒ 2“ ekipa pelnė aštuonis taškus paeiliui bei įgijo 19-os taškų pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai, taškas į tašką, o šeimininkams buvo vėl pavykę įgyti 20-ties taškų pranašumą, tačiau tuomet svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir kiek apkarpė varžovų pranašumą. Visgi, kėlinuką taikliu tolimu metimu pabaigė V.Ramonas ir „BC „Straight“ ‒ 2“ ekipa, o po trijų kėlinių jie turėjo jau įtikinamą pranašumą – 59:42. Ketvirtasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus, o komandos kartu sudėjus pelnė vos 20 taškų. Tad realiai ir aišku, kad „ASU“ per šį kėlinuką taip ir nesugebėjo mesti iššūkio savo varžovams. Viso kėlinio metu komandos žaidė gan apylygiai. Kelis kartus sėkmingai krepšį užpuolė vieni, po to kiti. Taigi, šis kėlinys tebuvo tik formulumas, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 68:53.

E.Rinkevičius („BC „Straight“ ‒ 2“):
„Vyrai visi susirinko, susikaupė. Sakė grupės lyderiai, bet atrodo pavyko šiandien juos „aplošti“. Taikėm šiandien viską – zoninę gynybą, presingą ir asmeninę gynybą ir viskas gavosi. Varžovams gal pritrūko šiek tiek pastangų, noro laimėti“.

BC „Straight“ ‒ 2: Vilius Ramonas – 19 tšk., Donatas Truncė – 14 tšk., Andrius Bukauskas – 8 tšk.

ASU: Giedrius Šreiberis – 11 tšk., Vaidotas Levanauskas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Skirmantas Kadziauskas – 8 tšk.

BC „Straight“ po nesunkios kovos palaužė BC „Ambi“ ekipą. (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“ (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 23:15 val.)„ASU“ be didesnio vargo palaužė BC „Ambi“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 10:20 val.)Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę BC „Straight“ ‒ 2 krepšininkai įveikė „Randerį“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:24 val.)"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą. (2016 balandžio 05 d., antradienis, 21:37 val.)„ASU“ nesunkiai įveikė „Randerio“ ekipą (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 23:09 val.)