KORIO GRUPĖ vs ELEKTROS DARBAI (68:76)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 07 d., Sekmadienis, 11:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Robertas Gabševičius atvedė savo ekipą į pergalę

Robertas Gabševičius "davė garo" grupės lyderiams
2007 sausio 07 d., Sekmadienis, 12:52 val., peržiūros: 3743

Ankstyvą ir apsiniaukusį sekmadienio rytą, "Korio grupės" ekipa savo aikštelėje susitiko su "Elektros darbais". Puikiai sužaidę antrąjį ketvirtį, kurį laimėjo net 18-os taškų persvara, svečiai atsirevanšavo varžovams rezultatu 76:68. Pirmąjį susitikimą įtikinamai laimėjo "Korio grupės" krepšininkai. Šios dienos dvikovoje nesulaikomas buvo Robertas Gabševičius, pelnęs daugiau nei pusę ( 40) komandos taškų .

Rungtynes abi ekipos pradėjo labai vangiai. Netaiklūs metimai tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės tęsėsi pirmas keturias minutes. Niekaip neatrado savęs svečių lyderis Robertas Gabševičius. Jis pirmajame ketvirytje iš 9 metimų pataikė vos vieną. Po dešimties minučių 11:10 priekyje buvo šeimininkai.

Antrasis kėlinys priklausė „Elektros darbų“ komandai. Nuo pat pirmųjų minučių jų žaidimas tapo žymiai geresnis. Taiklūs metimai leido ne tik kad persverti rezultatą, bet ir atitrūkti nuo priešininkų. „Korio grupės“ žaidėjai strigo varžovų gynybos gniaužtuose, darė apmaudžias klaidas. Paskutinias tris kėlinio minutes svečiai laimėjo sausu rezultatu – 16:0 ir prieš pertrauką įgijo net 17-os taškų pranašumą.

Po pertraukos šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir sumažino deficitą iki 10-ties taškų. Tačiau dar labiau priartėti jiems nepavyko. Po nesėkmingos rungtynių pradžios atsigavęs Robertas Gabševičius („Elektros darbai“) tempė savo komandą į priekį. Jis vienas ir surinko visus (13) trečiojo kėlinio komandos taškus. Prieš paskutiniąją dvikovos dalį komandas skyrė 12 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje „Korio grupės“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą. Jie bandė situaciją pakeisti atakuodami iš toli. Iš 15 bandymų tikslą pasiekė 5 metimai. Kad ir kaip besistengtų šeimininkai, jie negalėjo sustabdyti įsibėgėjusio svečių lyderio, kuris ir šiame ketvirtyje tempė savo komandą. Nors ir laimėję šią rungtynių atkarpą keturiais taškais, „Korio grupės“ žaidėjai turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 76:68.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Robertas Gabševičius, pelnęs net 40 taškų ir išprovokavęs 11 pražangų ( 31 naud.kfc.). Kitiems žaidėjamas nepavyko peržengti dviženklio taškų skaičiaus. Po 9 pelnė Almantas Burneika ir Mantas Šilingas.

Šeimininkų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nerijus Paulauskas, įmetęs 15 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius. Nerijaus Griciaus sąskaitoje 14 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių. Po 12 taškų pelnė Linas Karalius ir Laimonas Zvegas.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Darius Levickis džiaugėsi pasiekta pergalę. „Rungtynių pradžioje nei mes nei varžovai negalėjo surasti savo žaidimo. Vėliau įsižaidė Robertas Gabševičius, trys tritaškius pataikė Mantas Šilingas. Smagu jog pavyko atsirevanšuoti. Sužaidėme kaip galėjome.Gal ir varžovai neįvertino mūsų prieš rungtynes. Antros tokios geros varžybos šiame sezone“ – savo minitimis dalijosi strategas.

„Korio grupės“ komandos vadovas Nerijus Jaškūnas teigė: „Nepavyko uždengti vieno žaidėjo, kuris ir nulėmė rungtynių baigtį. Reikėjo nuo pat pradžių pasitelkti asmeninę gynybą. Praktiškai jis vienas ir ištempė savo ekipą“ – po rungtynių nusiminęs kalbėjo treneris.

"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)„Korio grupė“ nesunkiai iškovojo pirmąją pergalę (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Elektros darbai" nesunkiai įveikė "Lytagros" ekipą (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:36 val.)"Elektros darbai" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2007 kovo 30 d., penktadienis, 21:26 val.)"Korio grupė" išplėšė pergalę (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)Daug pastangų kainavusi „Korio grupės“ pergalė (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 13:02 val.)Reguliarųjį sezoną "Korio grupė" užbaigė pergalę (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Lytagra“ namų aikštelėje patyrė sutriuškinimą (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 21:02 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)Šeštoji "BBG" pergalė (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 23:05 val.)