ELEKTROS DARBAI vs LYTAGRA (79:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 10 d., Penktadienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Elektros darbai" nesunkiai įveikė "Lytagros" ekipą

Pro Andrių Railą (Elektros darbai) veržiasi Ričardas Petraitis (Lytagra)
2006 lapkričio 10 d., Penktadienis, 22:36 val., peržiūros: 4479
Šį penktadienį (11.10), VRM sporto salėje susitiko "Elektros darbai" ir "Lytagra". Pergalę rezultatu 79:65 iškovojo namų arenos statusą turėję "Elektros darbai". Intriga rungtynėse aistras kurstė tik pirmuosius du kėlinius. Vėliau aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir ją išlaikė iki pat finalinio švilpuko.

Rungtynės dviem taikliais tritaškiais metimais pradėjo "Elektros darbų" ekipos žaidėjas R.Gabševičius, dar vieną tolimą "bombą" įmetė A.Raila, svečių komanda sugebėjo atsakyt tik V.Baltrumavičiaus dvitaškiu. Komandoms apsikeitus taikliomis atakomis sekė "Lytagros" spurtas 11:0. Baigiantis pirmajam kėliniui rezultatas rodė visišką lygybę 18:18.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir antrajame bei trečiajame kėliniuose. Komandos žaidė tvarkingą, lygiavertį krepšinį, nedaug klydo. Prieš didžiąją pertrauką, 13 "Lytagros" numeris, puolėjas V.Baltrumavičius buvo nubaustas 4 asmenine pražanga.

Paskutinį kėlinį spurtu 8:0 pradėjo aikštės šeimininkai ir padėjo pamatus pergalei. "Lytagros" komanda bandė gelbėtis tolimais metimais, bet pavienės žaidėjų pastangos vaisių neatnešė, baudų metimai taip pat dažnai skriejo pro šalį. Paskutinę kėlinio sekundę tritaškį pataikė ir savo komandos pergalę, rezultatu 79:65 užtvirtino V.Vaičenonis.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Iškovojom pirmąją pergalę. Džiaugiamės."

"Elektros darbų" ekipoje išsiskyrė 37 taškus pelnęs R.Gabševičius (7 atk.kam.; 8 rez. perdavimai; 7 klaidos), V.Vaičenonis – 14tšk., V.Vaškevičius – 10 tšk. (13 atk.kam.).

Pralaimėjusių gretose pastebimiausias buvo V.Baltrumavičius pelnęs 19 tšk. (10 atk. kam., 5 asm. pražangos) bei S.Akramas – 16 tšk. (10 atk. kam., 7 klaidos).
"Elektros darbai" įveikė "Antakorą" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:18 val.)"Elektros darbai" palaužė "Stokker" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)"Antakora" antrąkart įveikė "Lytagrą" (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:25 val.)"Agava" be vargo įveikė "Lytagrą" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:37 val.)"Korio grupė" nepasigailėjo "Lytagros" krepšininkų (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:10 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)"Elektros darbų" revanšas prieš "Agavą" pavyko (2007 sausio 19 d., penktadienis, 20:47 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Elektros darbai" ir antrą kartą pralaimėjo ESS ekipai (2007 sausio 05 d., penktadienis, 20:16 val.)