KORIO GRUPĖ vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (89:64)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 11:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė

"Korio grupės" pagrindinis įžaidėjas Nerijus Paulauskas arba tarp draugų "Žemas"
2006 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 12:54 val., peržiūros: 4414

Šiandien, A. Sabonio krepšinio mokykloje, susitiko "Korio grupės" ir "Energijos sistemų serviso" ekipos. Svečių teisėmis rungtyniavę "ESS" krepšininkai nesugebėjo atsilaikyti prieš galingai rungtyniavusius varžovus ir pralaimėjo jiems rezultatu 89:64.

Rungtynių pradžia žadėjo įdomią ir atkaklią dvikovą. Per pirmąjį kėlinuką nei vienai ekipai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros. Tiesa sužaidus 4 minutes „Korio grupės“ krepšininkams buvo pavykę atitrūkti 7 taškais, tačiau „ESS“ ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi Esmiraldas Sliežauskas, pelnęs 10 taškų iš eilės. Taip jis neleido priešininkams dar labiau atitloti. Po 10-ies minučių vos vienu tašku pirmavo aikštelės šeimininkai.
Antrajį ketvirtį „Korio grupės“ ekipa pradėjo spurtu 9-0, taip iškart įgydami 10-ies taškų pranašumą. Svečiai nedelsdami paprašė minutės pertraukėlės. Tačiau ir ji nepadėjo. „Energijos sistemų serviso“ krepšininkai ryškiai pralaimėjo dovą dėl atšokusio kamuolio tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu. Šeimininkai ne kartą kartojo savo pačių netaiklius metimus, taip lengvai pelnydami papildomus taškus. Svečių deficitas vienu metu siekė jau 18 taškų, tačiau geriau sužaistas kėlinuko galas leido šį pranašumą sumažinti iki 10.
Po pertraukos žaidimas vėl išsilygino. Skirtumas svyravo tarp 8-12 taškų. Kad ir kaip stengdamiesi, „ESS“ žaidėjai nesugebėjo labiau sumažinti savo atsilikimo. Jie taip pat darė daug daugiau klaidų negu varžovai. Nesulaikomas buvo Paulius Valentukonis („Korio grupė“), kuris sėkmingai rinko ne tik taškus, bet ir atšokusius kamuolius. Prieš lemiamą rungtynių dalį komandas skyrė 11 taškų.
Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai galutinai palaužė savo varžovus. Vėl nesustabdomas buvo Paulius, kuris vien per šį ketvirtį pelnė 11 taškų. „Energijos sistemų serviso“ žaidėjai ir toliau „sėkmingai“ darė klaidas, taip leisdami varžovams atakas užbaigti lengvais taškais. Galutinis rungtynių rezultatas – 89:64, „Korio grupės“ naudai.
Naudingiausias rungtynių žaidėjas buvo Paulius Valentukonis, kuris pelnė 37 taškus ir atkovojo net 24 kamuolius, taip pakartodamas „Įmonių“ lygos rekordą ( 50 naud.kfc.). Taip pat jis privertė varžovus 9 kartus pažeisti taisykles. Po 15 taškų prie pergalės pridėjo Nerijus Paulauskas ir Nerijus Gricius.

"Korio grupės" komanda taip pat atokovojo daugiausiai kamuolių (58) iš visų iki šiol žaidusių KKL komandų ir "pamušė" rekordą.
Svečių gretose rezultatyviausias buvo Esmiraldas Sliežauskas, pelnęs 16 taškų ( 14 naud.kfc.). Po 11 taškų į savo sąskaitas įsirašė Donatas Pugžlys ir Marius Širvaitis.
"Korio grupė" išplėšė pergalę (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)Reguliarųjį sezoną "Korio grupė" užbaigė pergalę (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:43 val.)"Korio grupė" pratęsė pergalių seriją (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:47 val.)"Korio grupės" pergalė pareikalavo daug pastangų (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 12:46 val.)"Korio grupė" tvirtai kyla aukštyn (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 13:23 val.)Trijų dalių trileris pasibaigė "Korio grupės" triumfu (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 13:07 val.)Mažąjį įmonių lygos finalą laimėjo "Korio grupė" (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 16:46 val.)Daug pastangų kainavusi „Korio grupės“ pergalė (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 13:02 val.)BBG po pratęsimo palaužė "Korio grupė" krepšininkus (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:01 val.)Net ir žaidėjų traumos nesutrukdė "Korio grupės" komandai iškovoti pergalę (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 12:57 val.)