KORIO GRUPĖ vs ANTAKORA (92:57)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 29 d., Sekmadienis, 11:15 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

„Korio grupė“ nesunkiai iškovojo pirmąją pergalę

Vienas iš "Korio grupės" ekipos lyderių ir pagrindinis ramstis po krepšiais Paulius Valentukonis arba tarp draugų tiesiog "Kota"
2006 spalio 29 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 5470
Apniukusį ir lietingą sekmadienio rytą, A.Sabonio krepšinio mokykloje susitiko „Korio grupės“ ir „Antakoros“ ekipos. Dvikovą, gan nesunkiai, rezultatu 92-57 laimėjo aikštelės šeimininkai – „Korio grupės“ krepšininkai. Jau po dviejų kėlinukų jų persvarą buvo 18 taškų ir mažai kas abejojo jų pergalę.
Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržė „Korio grupės“ komanda. Naudodamiesi varžovų daromomis klaidomis jie po truputį pradėjo tolti – 5:0, 8:2. Šeimininkai demonstravo žymiai greitesnį ir agresyvesnį žaidimą. Laimėję paskutines tris kėlinio minutes sausu rezultatu 8:0, po pirmųjų 10 minučių jie jau turėjo 11 taškų pranašumą.
Antroje rungtynių dalyje vaizdas nepasikeitė. Greitas varžovų atakas „Antakoros“ krepšininkai bandė stabdyti pražangomis, tačiau tai nepasiteisino, nes „Korio grupės“ ekipa pataikė 8 baudos metimus iš 10 bandymų. Svečiai ir toliau darė apmaudžias klaidas, ko pasekoje po dviejų ketvirčių jų deficitas jau buvo išaugęs iki 18 taškų. Per pirmąją dvikovos dalį „Antakora“ suklydo net 12 kartų.
Po trečiojo kėlinuko jau beveik niekas neabejojo „Korio grupės“ pergalę. Šiame ketvirtyje šeiminikai „užbombordavo“ priešininkus tolimais metimais. Tikslą pasiekė 4 iš 7 tritaškiai. „Antakoros“ komandą dar bandė tempti į priekį Mindaugas Antanaitis, pelnęs 11 iš 19 komandos taškų, tačiau kaip visi gerai žino – vienas lauke ne karys.
Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Vis dėlto savo naumuose rungtyniavę krepšininkai ir šioje rungtynių atkarpoje nė nemanė stabdyti savo puolimo mašinos. Laimėję paskutinias 10 minučių rezultatu 29:19, „Korio grupės“ krepšininkai šventė galutinę pergalę. 92:57 – tokie skaičiai užfiksuoti nuaidėjus paskutiniam teisėjo švilpukui.
Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje rungtyniavo Saulius Skruodis, kurio sąskaitoje 23 taškai. Naudingai žaidė Nerijus Paulauskas ( 18 taškų, 8 atk. kam., 8 rez. perd., 30 naud. kfc.) ir Paulius Valentukonis ( 17 taškų, 9 atk. kam., 20 naud. kfc.).
Svečių gretose nesulaikomas buvo Mindaugas Antanaitis, pelnęs 29 taškus. Tadas Navickas ir Jonas Pupius pelnė atitinkamai 11 ir 8 taškus.
Po rungtynių savo mintimis pasidalino nugalėtojų žaidžiantysis treneris Nerijus Jaškūnas. „Rungtynes vertinu puikiai. Komanda rungtyniavo pilna sudėtimi ir parodė ką sugeba. Jei nesutrukdys traumos, tikimės būti tarp lyderių“ – pridūrė strategas. Paprašytas išskirti kurį nors žaidėją treneris atsakė: „Nerijus Palauskas yra tikrai geras ir labai stiprus įžaidėjas. Puikiai vadovavo komandai. Saulius Skruodis gerai pasidarbavo prie tritaškio linijos“ – pridūrė komandos vadovas.
„ESS“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Korio grupė" išplėšė pergalę (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)"BBG" iškovojo šeštąją pergalę (2006 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:32 val.)"Korio grupė" pratęsė pergalių seriją (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:47 val.)Daug pastangų kainavusi „Korio grupės“ pergalė (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 13:02 val.)Net ir žaidėjų traumos nesutrukdė "Korio grupės" komandai iškovoti pergalę (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 12:57 val.)Reguliarųjį sezoną "Korio grupė" užbaigė pergalę (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:43 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)"Korio Grupė" vis sunkiau sustabdoma (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 12:48 val.)"Lytagra" lygiai kovojo tik vieną kėlinį (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)