ELTECHA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (77:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 19 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Nervų kare stipresnė buvo "Eltechos" komanda

Karolis Meiliūnas bando prasiveržti pro Gediminą Jeršovą
2007 sausio 19 d., Penktadienis, 22:26 val., peržiūros: 4341

Vėlų penktadienio vakarą, "Vydūno" mokykloje susitiko "Eltechos" ir "Energijos sistemų serviso" komandos. Pergalę po labai atkaklios ir emocionalios kovos, rezultatu 77:65, iškovojo aikštelės šeimininkai – "Eltechos" krepšininkai.

Nuo pat dvikovos pradžios užvirė nuožmi ir atkakli kova. Nei vienai komandai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros. Įpusėjus ketvirčiui svečiai pirmavo 16:11, tačiau vėliau spurtavo šeimininkai 11:2 ir jau jie buvo priekyje keturiais taškais. „Energijos sistemų serviso“ ekipoje pasižymėjo Esmiraldas Sliežauskas, pelnęs 8 taškus.

Antrasis ketvirtis pasižymėjo mažu rezultatyvumu. Tiek viena, tiek kita ekipa norėjo kuo greičiau pelnyti taškus, tačiau neparuošti metimai skriejo pro šalį. Taip pat buvo daroma nemažai klaidų. Grūmdamiesi po krepšiais krepšininkai dažnai pažeidinėjo taisykles. Ir šioje rungtynių atkarpoje stipresni buvo „Eltechos“ žaidėjai, prieš ilgąją pertrauką padidinę savo atotrūkį iki 7-ių taškų.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau iniciatyva priklausė šeimininkams. Vistik, vos šešiese į varžybas susirinkę „ESS“ krepšininkai nenorėjo lengvai pasiduoti ir neleido priešininkams per daug atitolti. Prieš lemiamą dvikovos dalį komandas skyrė 10 taškų.

Ketvirtajame kėlinuke abi komandos geriau puolė nei gynės. Vienas metimas po kito pasiekė tikslą. Kovingumu išsiskyrė Donatas Pugžlys („ESS“), pelnęs 13 iš 24 komandos taškų. Taip pat jis sėkmingai grūmėsi ir po krepšiais, atkovojęs ne vieną kamuolį. Likus žaisti 1 minutę svečiai liko žaisti vos tryse. Dėl per didelio pražangų kiekio aikštelę buvo priversti palikti net trys krepšininkai. Visų rungtynių metu iniciatyvą savo rankose laikę „Eltechos“ krepšininkai šventė galutinę pergalę rezultatu 77:65.

Šeimininkų treneris abiems arbitrams skyrė po 9 balus, o svečių – po 7.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Rytis Anskaitis, pelnęs 27 taškus ( 24 naud.kfc.). 18 taškų pridėjo Gediminas Jeršovas.

„ESS“ ekipoje pasižymėjo Karolis Meiliūnas atlikęs dvigubą dublį ( 22 taškai, 11 atkovotų kamuolių, 17 naud.kfc.) ir Donatas Pugžlys atlikęs trigubą dublį( 21 taškas, 14 atkovotų kamuolių, 11 išprovokuotų pražangų, 24 naud.kfc.). 13 taškų surinko Esmiraldas Sliežauskas.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Romas Plytnikas džaiugėsi pasiekta pergalę. „Džiaugiuosi kad pavyko laimėti daugiau nei 10 taškų. Rungtynės buvo tikrai sunkios, nervingos ir labai įtemptos. Pasisekė „Agavos“ komandai, nes kojos traumą patyrė Julius Okunevičius“ – atviravo strategas.

Favoritų akistatoje stipresnė buvo "Baltijos Baldų Grupė" (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 23:05 val.)Triuškinanti "Eltechos" pergalė (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Nervų karą laimėjo "Energijos sistemų servisas" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:21 val.)Įtikinama "Eltechos" pergalė (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:37 val.)Namų sienos nepadėjo "ESS" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 21:05 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)Lengva "Kauno Energijos" pergalė (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:45 val.)"Agava" šiaip ne taip parklupdė "Eltechą" (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:57 val.)"Eltechai" neužteko jėgų vejantis varžovus (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 22:25 val.)"ESS" paskutinėmis minutėmis įveikė "Elektros darbus" (2006 lapkričio 17 d., penktadienis, 22:58 val.)