ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs ELTECHA (79:70)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Nervų karą laimėjo "Energijos sistemų servisas"

"ESS" lyderis Karolis Meiliūnas
2006 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 21:21 val., peržiūros: 3643
Šiandien (12.03), V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje sužaistose "Įmonių" lygos rungtynėse, nelengvą pergalę, rezultatu 79:70, iškovojo, namų arenos statusą turėjusi "Energijos sistemų serviso" ekipa. "Eltecha" visas rungtynes kvėpavo varžovams į nugarą, neleidę pastariesiems įgyti didesnės persvaros.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkų ekipa. K.Meiliūnas aštriais prasiveržimais į baudos aikštelę terorizavo priešininkus, priversdamas dažnai prasiženginėti. Vien per pirmąjį kėlinį "Eltechos" klubo žaidėjai prasižengė 7 kartus. Iki pirmosios rungtynių atkarpos likus kelioms minutėms M.Gailiūnas, perėmęs iš varžovų kamuolį, galingai jį įgrūdo į krepšį.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėj nesikeitė, "Energijos sistemų servisas" išlaikė nedidelę persvarą. Įpusėjus ketvirčiui, už replikas teisėjams, technine pražanga buvo nubaustas "Eltchos" kapitonas J.Okunevičius. Nors šeimininkai ir įgijo didžiausią persvarą rungtynėse (36:24), bet netrukus svečiai spurtavo 0:8 ir sumažino skirtumą – 36:32.

Po pertraukos abiejų ekipų puolimas ženkliai pagerėjo. Daugiausia "Eltechos" lyderio L.Garnelio pastangomis, savo komandos atsilikimą pavyko sumažinti dar dviem taškais 53:51

Rungtynės kulminaciją pasiekė paskutiniojo kėlinio viduryje.
"Energijos sistemų serviso" įžaidėjas P.Žekonis perėmė iš varžovų kamuolį, o jį neleistinai stabdęs G.Jeršovas buvo nubaustas nesportine pražanga. Šeimininkų atakų organizatorius sumetė abi baudas, bei pelnė dar du taškus ir skirtumas išaugo iki 9 taškų – 72:65. Nors "Eltecha" dar bandė spausti varžovus, bet ramesnius nervus rungtynių pabaigoje išlaikę šeimininkai šventė pergalę – 79:70.

Po rungtynių nugalėtojų treneris E.Švėgždą buvo džiugiai nusiteikęs: "Atkaklios varžybos. Labai laiku Paulius išėjo, padarė 6 taškus, tada ir įvyko persilaužimas rungtynėse. Iki tol varžovai neleido atitrūkt daugiau nei 10 taškų. Viskas gerai, tik Esmiraldo tritaškių labai trūko, visada įmesdavo, o šiandien tuščias".

"Energijos sistemų serviso" gretose naudingiausiai žaidė K.Meiliūnas, pelnęs 24 taškus (
9/11 – dvitaškiai, 7 išpr. pražangos), D.Pugžlys – 22 tšk. (11 atk. kam.)

"Eltechos" komandoje išsiskyrė L.Garnelis – 24 tšk. (6 atk. kam., 9 išpr. pražangos), G.Jeršovas – 23 tšk. (9 atk. kam.).
"Energijos sistemų servisas" išlygino serijos rezultatą (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:58 val.)"Energijos sistemų servisas" iškovojo penktąją pergalę (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 20:36 val.)Nervų kare stipresnė buvo "Eltechos" komanda (2007 sausio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)"Energijos Sistemų Servisas" braunasi į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 19:22 val.)"Energijos Sistemų Servisas" pasiekė "Įmonių" lygos pusfinalį (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Mažąjį įmonių lygos finalą laimėjo "Korio grupė" (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 16:46 val.)Favoritų akistatoje stipresnė buvo "Baltijos Baldų Grupė" (2006 lapkričio 07 d., antradienis, 23:05 val.)"Energijos sistemų servisas" sutrypė "Antakorą" ir pasiekė 2 lygos rekordus! (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)Lengva "Kauno Energijos" pergalė (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:45 val.)Namų sienos nepadėjo "ESS" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 21:05 val.)