ELTECHA vs AGAVA (60:65)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 17 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Agava" šiaip ne taip parklupdė "Eltechą"

Aikštėje netrūko aštrių momentų
2006 lapkričio 17 d., Penktadienis, 22:57 val., peržiūros: 4160
Šį vėlyvą penktadienio vakarą Vydūno vidurinėje mokykloje įvyko "Įmonių" lygos "C" pogrupio dvikova tarp šeimininkų "Eltechos" ir svečių – "Agavos". Susitikimą po atkaklios kovos bei gausybės klaidų rezultatu 65:60 šventė "Agava". Visų rungtynių metu vyko atkakli kova dėl kiekvieno aikštės centimetro ir tik pabaigoje išaiškėjo nugalėtojai. Tai buvo jau trečioji jų pergalė pogrupyje, o tuo tarpu "Eltecha" patyrė antrąją nesėkmę.

Rungtynių pradžioje abi ekipos demonstravo itin spartų žaidimą, todėl buvo daroma daug klaidų bei mėtoma daug netaiklių metimų ir rezultatas augo labai lėtai. Įpusėjus ketvirčiui dar vis vyravo pusiausvyra tarp komandų (10:10). Per likusį laiką, sėkmingiau kovodami po krepšiu, "Eltechos" krepšininkai sugebėjo susikrauti itin menką 2 taškų pranašumą – 18:16.

Antrajame kėlinuke komandos šiek tiek aprimo, tačiau šį kartą taškus sunkiau rinkti trukdė itin suaktyvinta abiejų ekipų gynyba. Klaidų, beje, irgi nemažėjo ir po pusės rungtynių abi komandos jų jau buvo padarę net 26. Iš pradžių po dviejų tritaškių metimų šeimininkams buvo pavykę atitrūkti iki 8 taškų, tačiau vėliau "Agava" susiėmė ir šis ketvirtis baigėsi taikiai – 12:12, o komandos ilsėtis patraukė vis dar esant 2 taškų skirtumui.

Po pertraukos ir toliau aikštelėje vyko dviejų lygių varžovų dvikova. Svečiams buvo jau pavykę po ilgesnės pertraukos išsiveržti priekin 1 tašku (34:35), tačiau "Eltecha" nenusileido nė per nago juodymą ir įmetę 8 taškus be atsako atstatė turėtą 7 taškų pranašumą, kurį per likusį laiką šiek tiek apkarpė "Agavos" žaidėjai. Prieš paskutiniąsias 10 minučių šeimininkai turėjo trapų 3 taškų atotrūkį – 43:40.

Paskutiniajame ketvirtyje užvirė dar nuožmesnė kova negu per iki tol vykusius. Žaidimas tapo grubokas ir kietas, todėl teisėjai būdavo dažnai priversti stabdyti žaidimą. Žaidimui vykstant lygiai, 3-iąją kėlinio minutę, tolimą metimą pataikė Audrius Šalaševičius, tuo lyg ir šiek tiek psichologiškai paveikdamas varžovus, kurie surengė dvi nesėkmingas atakas bei praleido į savo krepšį dar 4 taškus, sukaupdami jau 7 taškų deficitą. Toks pranašumas buvo jau gana apčiuopamas, atsižvelgiant į likusį laiką. Tuomet šeimininkai pradėjo spausti savo varžovus ir periminėti kamuolius. Skirtumas gana greitai tirpo ir likus kiek mažiau nei minutei rezultatas vėl lygus – 60:60. Tačiau paskutiniąją rungtynių atkarpą kiek ramiau sužaidė savo sirgalių garsiai palaikoma "Agava" ir pelnė pergalę rezultatu 65:60.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Vacys Žabas džiaugėsi pergalę ir, kaip pagrindines pergalės priežastis, nurodė susikaupimą bei sėkmę rungtynių pabaigoje. "Žaidimas buvo gana grubus, bet mes sėkmingiau sužaidėm paskutines minutes ir šventėm pergalę" – dėstė strategas.

Naudingiausias "Agavos" gretose buvo komandos kapitonas Almantas Sutkus, pelnęs 17 taškų, perėmęs 5 kamuolius, išprovokavęs 6 varžovų pražangas ir surinkęs 22 naudingumo balus. Naudingas buvo Marijus Dimša, atlikęs dvigubą dublį (15 taškų ir 13 atkovotų). 16 taškų prie pergalės pridėjo Audrius Šalaševičius, dar 13 – Arūnas Vanagas.

"Eltechos" komandą į priekį bandė vesti Julius Okunevičius. Jo sąskaitoje 10 taškų, 9 atkovoti, 6 perimti bei 3 blokai. Po 14 taškų į komandos kraitį įnešė Rytis Anskaitis ir Gediminas Jeršovas.
"Agava" nesunkiai įveikė "Antakorą" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Agava" be vargo įveikė "Lytagrą" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:37 val.)"Agava" laukia varžovo "Iššūkio" taurės finale (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:02 val.)"Iššūkio" taurė "Šilduvos" rankose (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 13:30 val.)"Lytagra" toliau lieka nepatyrusi pergalės džiaugsmo (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:39 val.)Pirmą kėlinį leidusi "Lytagrai" įmesti 1 tašką - "Eltecha" šventė pergalę (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:39 val.)Triuškinanti "Eltechos" pergalė (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Įtikinama "Eltechos" pergalė (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:37 val.)Nervų kare stipresnė buvo "Eltechos" komanda (2007 sausio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)"Elektros darbai" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2007 kovo 30 d., penktadienis, 21:26 val.)