Kauno kolegija vs Kauno TPMC (74:109)Kauno taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno TPMC“ lengvai susitvarkė su „Kauno kolegija“

2020 spalio 05 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 1141

Pirmadienį, spalio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Kauno taurės 2020”rungtynės tarp vietos „Kauno kolegija“ bei svečių „Kauno TPMC”. Svečių ekipa jau per pirmąją rungtynių pusę sutvarkė visus reikalus ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, o gynyboje taip pat atrodė neblogai. Sužaidus tris minutes, skirtumas tarp komandų buvo jau aštuoni taškai. Vėliau skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo. „Kauno TPMC“ naudojosi varžovų klaidomis, kurias pavertė lengvais taškais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:32. Antrojo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Svečiai ir toliau siautėjo puolime, o aikštelės šeimininkai vargo abejose aikštelės pusėse. Skirtumas tarp komandų jau darėsi triuškinamas, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:60.

Trečiojo ketvirčio metu „Kauno TPMC“ ekipos žaidime atsirado daugiau broko, tačiau tuo „Kauno kolegija“ nesugebėjo pasinaudoti. Skirtumas tarp komandų praktiškai nekito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:81. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir svečių ekipa iškovojo triuškinamą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 74:109.

Algirdas Žadeikis ("Kauno TPMC"):
"Buvome greitesni, taiklesni. Išvada – buvome ir geresni".

Donatas Gudeliauskas

Kauno „TPMC“ lengvai susitvarkė su „R2P Sport“ (92:74) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Kauno TPMC“ po pratęsimo iškovojo dar vieną trofėjų ‒ šįkart „Kauno taurė 2020“ (2020 spalio 14 d., trečiadienis, 23:50 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę Kazlų Rūdos „Ataka“ įtikinamai nugalėjo Kauno kolegija (2020 spalio 08 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Kauno kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno kolegija“ iškovojo trečiąją vietą „Kauno taurėje 2020“ (2020 spalio 14 d., trečiadienis, 23:39 val.)Kazlų Rūdos „Ataka“ ketvirtame kėlinyje įtvirtino pergalę prieš „Kauno TPMC“ šešetuką (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:15 val.)