Kauno kolegija vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (59:79)Kauno taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 08 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę Kazlų Rūdos „Ataka“ įtikinamai nugalėjo Kauno kolegija

2020 spalio 08 d., Ketvirtadienis, 21:48 val., peržiūros: 1523

Ketvirtadieni, spalio 8 diena Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno taurės reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų: Kauno kolegija bei svečių- Kazlų Rūdos "Ataka". Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę "Ataka" šventė užtikrintą pergalę rezultatu 59:79 (11:24, 21:13, 15:24, 12:18).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais. Įpūsėjus pirmam kėliniui šeimininkai realizavo keletą tritaškių, tai leido Kauno kolegijai po pirmojo kėlinio įgyti aštuonių taškų pranašumą- 21:13. Antrajame kėlinyje svečiai prisivijo varžovus. Geras J. Davniuko rezultatyvumas (12 tšk) padėjo Kazlų Rūdos "Ataka" po antrojo kėlinio turėti penkių taškų pranašumą: 32:17.

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau nemažino tempo. Greitos atakos bei komandinis žaidimas vis didino skirtumą tarp komandų. To pasekoje rezultatas po trečiojo kėlinio 47:61. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas. Gerą gynybą bei komandinį žaidimą pademonstravę svečiai, šventė užtikrintą pergalę rezultatu: 59:79.

6 išpr. praž.

Kazlų Rūdos „Ataka“ ketvirtame kėlinyje įtvirtino pergalę prieš „Kauno TPMC“ šešetuką (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:15 val.)Kazlų Rūdos „Ataka“ Kauno taurės 2020 grupės varžybose išliko nepralaimėjusi (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Kauno TPMC“ lengvai susitvarkė su „Kauno kolegija“ (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Kauno kolegija“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno kolegija“ iškovojo trečiąją vietą „Kauno taurėje 2020“ (2020 spalio 14 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Kauno TPMC“ po pratęsimo iškovojo dar vieną trofėjų ‒ šįkart „Kauno taurė 2020“ (2020 spalio 14 d., trečiadienis, 23:50 val.)