Kauno TPMC vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (74:89)Kauno taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kazlų Rūdos „Ataka“ ketvirtame kėlinyje įtvirtino pergalę prieš „Kauno TPMC“ šešetuką

2020 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 1246

Trečiadienį, rugsėjo 30 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos Kauno taurės 2020 rungtynės tarp „Kauno TPMC“ ir Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkai – U.Nikitinas pelnė šešis taškus, dėjimu pirmą kėlinį papuošė A.Liepuonis ir svečiai iškart nurūko 4:11. Nors kėlinio eigoje svečiai buvo įgiję dviženklę persvarą, bet „Kauno TPMC“ kėllinio pabaigoje priartėjo iki trijų taškų. Visgi, kėlinyje tašką dėjo M.Klezys, tolimu metimu paskutinę kėlinio sekundę leidęs Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipai pirmauti 16:22.

Antrajame kėlinuke po E. Kalugino tolimo metimo „Kauno TPMC“ persvėrė rezultatą 26:25. Toliau kova aikštėje klostėsi taškas į tašką, o įpusėjus susitikimui 35:39 pirmavo svečiai iš Kazlų Rūdos.

Trečiajame kėlinyje du M. Sadausko tolimi metimai leido vėl svečiams įgyti dviženklį pranašumą. Visgi, kelių tolimų metimų dėka kėlinio antroje pusėje „Kauno TPMC“ sugebėjo priartėti iki 61:66.

Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo nedideliu spurtu ir po trijų minučių vėl nutolo iki 66:77. Rungtynių pabaigoje jautėsi šeimininkų krepšininkų nuovargis, kuo pasinaudoję svečiai įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 74:89 (16:22, 19:17, 26:27, 13:23).

Rokas Grėbliūnas

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę Kazlų Rūdos „Ataka“ įtikinamai nugalėjo Kauno kolegija (2020 spalio 08 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)Kazlų Rūdos „Ataka“ Kauno taurės 2020 grupės varžybose išliko nepralaimėjusi (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Kauno TPMC“ lengvai susitvarkė su „Kauno kolegija“ (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Kauno TPMC“ po pratęsimo iškovojo dar vieną trofėjų ‒ šįkart „Kauno taurė 2020“ (2020 spalio 14 d., trečiadienis, 23:50 val.)Kauno „TPMC“ lengvai susitvarkė su „R2P Sport“ (92:74) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)