Plastena vs Hipocredit.lt (80:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Antroje rungtynių pusėje „Plastenos“ tritaškių liūtyje paskendo „Hipocredit.lt“

2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 686

Gruodžio 18 dieną A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos Xiaomi pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Plastena“ priemė svečius „Hipocredit.lt“ komandą. „Plastena“ buvo laimėję kartą ir kartą buvo pralaimėję. „Hipocredit.lt“ sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir nei vieno pralaimėjimo.

Rungtynių pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė „Hipocredit.lt“, o prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus pelnė „Plastena“ (1:4). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Hipocredit.lt“ (1:13). PRasidėjus antrai kėlinio pusei komandos žaidė lygiai, o paskutinę dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:7 laimėjo „Hipocredit.lt“ (10:25).

Sužaidus pirmas tris antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 15 taškų (13:28). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Plastena“, po kurių šeimininkai sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (22:28). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė aštuoni taškai (28:36).

Trečiame kėlinyje „Plastena“ puikiai naudojo tritaškių ginklą. Įpusėjus trečiai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (39:40). Vėliau komandos žaidė lygiai, taškas į tašką, o likus minutei su puse rezultatas buvo lygus (52:52). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Plastena“ (57:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje dvitaškį pataikė „Hipocredit.lt“ (57:54). Vėliau net 14 taškų be atsako pelnė „Plastena“, o iš jų keturiais taikliais tritaškiais (71:54). Vėliau komandos žaidė lygiai, „Plastena“ taip ir neleido varžovams jų prisivyti (80:69). „Plastena“ iškovojo penktą pergalę, o „Hipocredit.lt“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Plastenos“ treneris M.Gaubys paklaustas, apie puikų pataikymą antroje rungtynių pusėje, atsakė: „Žaidžiame namų arenoje, turėjome kažkada pradėti pataikyti. Pirmoje pusėje nepataikėme. Nesitikėjome tokio rezultato. Tikėjomės, kad bus apylygė kova, bet pralaimėsime iš tikro. Pirmuose kėliniuose labai baudų prisisaugojome. Pradžioje teisėjai baudas dažnai švilpė, buvo, kad per pirmus du kėlinius po tris pražangas žaidėjai prisirinko. Vėliau žaidėme agresyviau, azartas kažkiek užvaldė. Susirinko pagrindinis mūsų startinis šešetas. Antrą kartą taip šį sezoną. Jei taip žaisime, manau pasieksime neblogų rezultatų šiame sezone.“

Chaotiškose rungtynėse „Plastena“ nusileido „Padangynas.lt“ (61:67) (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Rapala“ neprilygo „Hipocredit.lt“ komandai (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Nors ir neperžengė 100 taškų ribos, tačiau „Hipocredit.lt“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 00:00 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)Imonių „Xiaomi“ lygos čempionais tapo „Rapala“ (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Atkaklioje dvikovoje „Plastena“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:25 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Hipocredit.lt“ ekipos pergalę (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)