Pastolinis vs Alaina & Limobus (110:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 16:18 val., peržiūros: 775

Sekmadienį, sausio 21 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centre įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Pastolinio“ bei svečių „Alaina & Limobus“. Pirmajame kėlinyje neatrodė, kad šiose rungtynėse bus išryškėjęs kažkurios nors komandos pranašumas, bet viskas pasikeitė antrajame kėlinyje, kurį triuškinančiu skirtumu laimėjo šeimininkai ir pasiklojo pamatą pergalei.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir labiau paremtu tolimais metimais. Abejoms komandoms be didesnio vargo sekėsi pelnyti taškus ir išsimesti gerus metimus. Didesnę kėlinio dalį atsilikinėjusi „Pastolinio“ ekipa smeigė kelis tolimus metimus, užpuolė greitose atakose ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:19. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie, dėka greitų atakų, nutolo dar labiau nuo savo varžovų, laimėdami atkarpą 16:2. Per likusią kėlinio dalį „Alaina & Limobus“ pavyko kiek stabilizuoti padėtį, bet jų varžovai dar labiau nutolo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 57:27.

Trečiąjį kėlinį labiau susitelkę pradėjo svečiai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako. Visgi, vėliau „Pastolinio“ ekipa vėl pradėjo pataikyti į krepšį ir padidino savo pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 78:46. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formalumas ir “Pastolinio” ekipa iškovojo triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 110:67.

Darius Bočkovas („Pastolinis“):
“Visų pirma, tai greitu žaidimu buvom pranašesni už varžovus. Varžovų gausiai nesusirinko, nors jie buvo aukštesni, fiziškai stipresni, bet mes buvom greitesni ir visa tai lėmė mūsų pergalę“.

„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 00:02 val.)