SD Ranga vs Hipocredit.lt (75:94)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 23 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“

2018 sausio 23 d., Antradienis, 20:31 val., peržiūros: 894

Antradienį, sausio 23 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „SD Rangos“ bei svečių „Hipocredit.lt“. Pirmoje rungtynių pusėje vyko gana permaininga kova, tačiau antroje rungtynių pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir padėjo tašką šiose rungtynėse.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie, dėka savo aštrių reidų, sugebėjo įgyti devynių taškų pranašumą. Netrukus geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir savo atsilikimą braukė iki dviejų taškų. Visgi, per likusį kėlinuko laiką „Hipocredit.lt“ ekipa pasinaudojo spragomis varžovų gynyboje ir vėl įgijo solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:27. Antrajame kėlinyje „SD Ranga“ pradėjo vytis savo varžovus, bet į sėkmingas jų atakas, varžovai atsakydavo tuo pačiu. Vėliau svečiai sužaidė geresnę atkarpą ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:51.

Trečiajame kėlinyje „Hipocredit.lt“ ekipa ir toliau nemažino apsukų. Netrukus skirtumas tarp komandų perkopė 20-ies taškų ribą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir aikštelės šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:74. Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai pradėjo po truputį vytis savo varžovus ir skirtumas pradėjo tirpti. Visgi, tuomet svečių ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir nurūko dar toliau nuo savo varžovų. Galutinis rungtynių rezultatas 75:94.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):
“Tiesiog žaidėm savo žaidimą. Varžovai taip pat nebloga komanda, manau, kad irgi eis toli. Tiesiog šiandien įmetėm daugiau taškų“.

„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„RVG baldai“ antrą kartą įveikė „SD Rangą“ ir keliauja tolyn (2018 kovo 20 d., antradienis, 21:31 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)Puikų puolimą pademonstravę „Hipocredit.lt“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:47 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)