Pastolinis vs Kauno technologijos universitetas (67:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

V. Pliauga ištempė „Kauno technologijos universitetą“ į Įmonių lygos Mažosios taurės pusfinalį

2018 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 23:33 val., peržiūros: 939

Balandžio 19 dieną, Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Pastolinio krepšininkai priėmė svečius – „Kauno technologijos universitetą“. Pirmasis šių ekipų susitikimas baigėsi „Kauno technologijos universiteto“ pergale 70:73.

Pirmajame ketvirtyje aikštelėje visiškai dominavo „Kauno technologijos universiteto“ ekipa, kurią į priekį vedė V. Pliaugos tritaškiai, po kelis dvitaškius pridėjo ir A.Kilas bei V.Raudonis, o svečiai pirmavo dviženkliu pranašumu 6:18.

Antrajame ketvirtyje atsigavo ir „Pastolinio“ ekipos puolimas. Kėlinuko viduryje po D. Gervicko tritaškio šeimininkai priartėjo iki 20:27. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiai sužaidė užtikrinčiau ir po pirmosios rungtynių pusės buvo priekyje 31:40.

Trečiajame kėlinuke po L. Jurkevičiaus metimų „Pastolinis“ priartėjo iki 40:44. Ir toliau taškas po taško šeimininkai stengėsi priartėti prie varžovų, kas jiems pavyko. Pasibaigus trečiajam kėlinukui „Pastolinis“ jau turėjo tik minimalų deficitą – 50:51.

Ketvirtajame kėlinuke savo žodį tarė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkas V.Pliauga, pataikęs tris tolimus metimus, pridėjęs dar du dvitaškius ir leidęs svečiams pirmauti likus minutei trimis taškais. „Pastoliniui“ priklausė paskutinė ataka ir jie turėjo puikią galimybę išlyginti rungtynių rezultatą ir pasiųsti komandas žaisti pratęsimo, tačiau D. Gervicko tolimas metimas tikslo nepasiekė. Galutinis rungtynių rezultatas 67:70 (6:18, 25:22, 19:11, 17:19).

Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos „Kauno technologijos universitetas“ iškovojo „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažąją taurę!!! (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)