Omega vs Kauno technologijos universitetas (66:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios ir permainingos kovos „Kauno technologijos universitetas“ iškovojo „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažąją taurę!!!

2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 1081

Gegužės 6 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės Didysis finalas, kuriame „Omega“ kovėsi prieš „Kauno technologijos universitetą“ (KTU).

Rungtynes geriau pradėjo „Omega“, kuri sužaidus dvi minutes turėjo septynių taškų persvarą (7:0). Trečią minutę taškų sąskaitą atidarė „KTU“ (7:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė trys taškai (9:6). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė „Omega“, kurie pamažu didinę persvarą laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 21:11.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (23:13). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „KTU“ (25:17). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Omega“ atstatė pranašumą (30:17). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidę „Omega“ padidino persvarą iki 16 taškų (40:24).

Trečio kėlinio pirmas keturias minutes užtikrintai žaidė „Omega“, kurių pranašumas padidėjo iki 21 taško (47:26). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 20 taškų (50:30). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Omegos“ persvara ėmė sparčiai tirpti. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 11 taškų (50:39). Tada varžovų spurtą nutraukė „Omega“ (55:39). Visgi kėlinio pabaigoje devynis taškus be atsako pelnė „KTU“, po kurių komandas skyrė septyni taškai (55:48).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „KTU“, antrą minutę pasiviję varžovus (55:55). Ketvirtą minutę „KTU“ turėjo penkių taškų persvarą (55:60). Visgi kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė „Omega“ ir varžovus pasivijo bei pralenkė (63:62). Devintą minutę „Omega“ turėjo trijų taškų persvarą (66:63). Visgi per paskutinę kėlinio minutę be klaidų gynėsi „KTU“, o aštuoni pelnyti taškai garantavo pergalę „KTU“ komandai!. „KTU“ iškovojo „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės auksą, o „Omega“ iškovojo sidabro medalius!.

„KTU“ treneris Rytis Krušinskas: „Komandai reikėjo sukrėtimo, tą sukrėtimą padarėme antrame kėlinyje. Per visas šias atkrintamąsias turime komandinę dvasią. Kolektyvas rinkosi į rungtynes, bet mes nesitikėjome, kad taip toli nueisime. Nuėjome tris atkrintamųjų etapus ir finalą, pirmą kartą. Manau, tai susitelkimo rezultatas. Mes ištempėme rungtynes ir atkrintamosiose ir finale. Tik atkaklumo ir susikaupimo dėka.“

Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)V. Pliauga ištempė „Kauno technologijos universitetą“ į Įmonių lygos Mažosios taurės pusfinalį (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)