Omega vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (78:60)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ antrą kartą įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir pateko į finalą (78:60)

2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 828

Balandžio 25d., Trečiadienį, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Atkrintamosios (Mažosios taurės), Pusfinalio antrosios serijos rungtynės tarp: šeimininkų – „Omega“ ir svečių – „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, pirmuosius 8 taškus šeimininkams pelnė D.Šliogeris, svečiams savo taškų sąskaitą pavyko atsidaryti tik įpusėjus kėliniui, tačiau komandas skyrė vos 3 taškai (8:5). Kėlinio pabaigoje 5 taškus be atsako pelnę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sugebėjo persverti rezultatą – 10:13. Antrąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo „Omega“, svečiams niekaip nesisekė pelnyti taškų ir savo pirmuosius taškus antrąjame kėlinyje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pelnė praėjus kiek daugiau nei 7 minutėm. Nors ilgą taškų sausrą turėję svečiai neatsiliko ir pirmosios pusės pabaigoje R. Vasiliūno perimtas kamuolys ir metimas kiek toliau nuo tritaškio linijos sugrąžino svečiams pranašumą – 25:26.

Antrąją rungtynių pusę abi komandos vėl pradėjo apylygiai, ekipos pradėjo keistis sėkmingomis atakomis. Trečiasis kėlinys baigėsi tokiu pačiu, 1 taško svečių pranašumu – 49:50. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkų gynybą vėl išmuše „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimą iš vėžių, o šį kart tuo pasinaudojusi „Omega“ susikrovė sau 9 taškų pranašumą per pirmąsias 4 ketvirtojo kėlinio minutes. Antroje kėlinio dalyje „Omega“ vis labiau kontroliavo rungtynes ir nebepaliko šansų varžovam – 78:60 (10:13, 15:13, 24:24, 29:10).

„Omega“ Komandos treneris: Rolandas Urkis:

Iš pradžių gal buvo prastas pataikymas, neapsigynėme, o to pasekoje lygiai žaidėme, vėliau, 4 kėlinyje, sugebėjom apsiginti ir kelios greitos atakos išsprendė mums reikalus.

„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Omega“ nesunkiai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Telia“ nepasipriešino svarbią pergalę iškovojusiems „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)