Lemora vs Rapala (64:73)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 16:27 val., peržiūros: 721

Sekmadienį, vasario 25 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Lemora“ (5/11) bei svečių „Rapalos“ (13/3) krepšininkų.

Rungtynių pradžioje „Rapala“ iškart šovė į priekį ir jau pirmojo kėlinuko viduryje susikrovė dviženklę persvarą 3:13. Visgi, po D. Mockaus tritaškio „Lemora“ priartėjo iki 10:15, bet kėlinuko pabaigoje A.Vyšniauskas tiksliais metimais vėl atstatė dviženklį svečių pranašumą – 10:21.

Antrajame kėlinuke G.Mickevičius pataikė du tolimus metimus, po kurių „Rapala“ dar labiau nutolo – 13:29. Bet tada „Lemorą“ į priekį patraukė R.Žalys, po kurio metimų šeimininkai šiek tiek priartėjo – 24:36.

Trečiajame kėlinuke „Rapala“ iškart spurtavo 0:8 ir turėjo jau dvidešimties taškų persvarą 24:44. Kėlinuko antroje pusėje „Lemoros“ krepšininko L. Palivano pastangomis šeimininkai kiek aptirpdė savo deficitą – 43:59.

Lemiamame ketvirtyje D. Mockaus ir L. Palivano metimai dar labiau leido „Lemorai“ priartėti – 52:62. Bet tada G.Mickevičius vėl įšovė tolimą metimą, taip iškart numalšindamas šeimininkų spurtą. Nors ir pavyko dar „Lemorai“ šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau stoti į lemiamą šturmą jau nebe. Galutinis rungtynių rezultatas 64:73 (10:21, 14:15, 19:23, 21:14).

„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)„SD Ranga“ tris kėlinius vargo su „Lemora“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:16 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 20 d., antradienis, 20:37 val.)„Rapala“ Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „RVG baldus“ (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:50 val.) Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 00:54 val.)