Kauno Rami vs Laipsniai (54:95)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 16:07 val., peržiūros: 947

Sekmadienį, spalio 28 d., A. Sabonio sporto centre įvyko Kauno miesto Mero mažosios taurės finalo susitikimas, kuriame dėl taurės susigrūmė „Kauno Rami“ ir „Laipsniai“.

Pirmosios kelios susitikimo minutės abiem ekipom klostėsi labai sunkiai, tačiau „Laipsniai“ greičiau pralaužė varžovų gynybą ir po L. Palivano tritaškio pirmavo 0:7. Ir toliau iniciatyvą savo rankose laikę „Laipsniai“ po A. Jankevičiaus tritaškio įgavo dviženklį pranašumą 9:20.

Antrajame ketvirtyje „Kauno Rami“ pateko į varžovų gynybos pinkles ir per septynias minutes nesugebėjo pelnyti nei vieno taško. Tuo puikiai pasinaudoję „Laipsniai“ tolimų metimų bei greitų atakų dėka po dviejų ketvirčių jau turėjo solidų pranašumą – 15:47.

Trečiajame kėlinuke „Laipsniai“ žaidimu du prieš du bei greitų atakų dėka neleido arčiau priartėti varžovams, o po trijų kėlinukų rezultatas buvo 33:67.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, o S.Banaitis trimis tritaškiais dar labiau įtvirtinto savo ekipos pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 54:95 (9:20, 6:27, 18:20, 21:28).

Rungtynių MVP: L.Čekavičius („Laipsniai“).

L.Čekavičius („Laipsniai“) apie puikią pergalę:

„žaidėmė šiandien kaip komanda, gerai sekėsi, puikiai atstovėjome gynyboje“.

„Laipsniai“ įveikė KM „Žalgiris“ ir pergalingai startavo Kauno miesto Mero krepšinio turnyre (55:60) (2018 rugsėjo 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.) „Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Coca ‒ cola“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 spalio 04 d., ketvirtadienis, 06:45 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)Per tris kėlinukus 100 taškų sumetęs „Kauno technikos profesinio mokymo centras“ lengvai įveikė „Laipsnius“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:06 val.)