Kauno Rami vs UNO (83:80)Kauno Mero taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 spalio 14 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį

2018 spalio 14 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 755

Sekmadienį, spalio 14 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero didžiosios ir mažosios taurių krepšinio turnyro 2018 ketvirtfinalis tarp vietos „Kauno Rami“ bei svečių „UNO“. Pirmoje rungtynių pusėje kur kas pranašesni atrodė aikštelės šeimininkai, tačiau trečiajame kėlinyje svečiai grįžo į kovą ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet aštuonis taškus be atsako pelnė svečių ekipa ir perimė rungtynių iniciatyvą. Visgi, greitą žaidimą propoguojanti “Kauno Rami” netrukus vėl nutolo nuo savo varžovų ir įgijo šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:20. Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Rami“ smeigė kelis tritaškius ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:35.

Trečiojo kėlinio metu visa galva pranašesni atrodė „UNO“ krepšininkai. Jie pradėjo žaisti greitą žaidimą ir tai iškart jiems davė vaisių. Jie braukė savo atsilikimą perpus, o kėlinuko pabaigoje ir persvėrė rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:64. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo vėl žaidimu taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis sykius. Nervus komandos tampėsi iki pat ketvirčio pabaigos. Nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo nei trys taškai. Likus žaisti septynias sekundes, „Kauno Rami“ turėjo trijų taškų pranašumą ir paskutinė ataka priklausė „UNO“ ekipai. Visgi, paskutinis jų mestas tritaškis skriejo pro šalį ir kelialapiu į pusfinalį džiaugėsi „Kauno Rami“. Galutinis rungtynių rezultatas 83:80.

Šarūnas Bernatavičius („Kauno Rami“):
“Džiaugiamės, kad pavyko laimėti. Reikiamu metu pataikėm metimus, apsigynėm ir tiesiog laimėjom rungtynes“.

Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą (2018 rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)Trečiajame ketvirtyje subyrėjusi „Bella Italia – Feniksas“ komanda triuškinančiai pralaimėjo „UNO“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 23:07 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 22:18 val.)