Žaliakalnis vs DNC prekyba (68:72)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“

2018 spalio 07 d., Sekmadienis, 19:35 val., peržiūros: 700

Sekmadienį, spalio 7 d., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės turnyro susitikimas, kuriame jėgas surėmė B pogrupyje pirmaujančios ir dar pralaimėjimo kartėlio nepatyrusios ekipos – „Žaliakalnis“ (2-0) ir „DNC Prekyba“ (3-0).

Nuo rungtynių pradžios „DNC Prekyba“ iškart išsiveržė į priekį ir po keturių G. Jevstignejevo taškų jau pirmavo 15:8. Kėlinuko pabaigoje I.Grigaravičius ir A.Gedminas tritaškiais metimais dar padidino savo ekipos pranašumą iki 14:23.

Antrajame ketvirtyje ir toliau svečiai tiksliais tolimais metimais neleido „Žaliakalnio“ krepšininkams priartėti, o po dviejų kėlinukų turėjo susikrovę dviženklį pranašumą – 28:40.

Trečiajame kėlinuke P. Mickūno ir A. Cibulsko tritaškiai bei „DNC Prekybos“ emocijos, virtusios tiksliais šeimininkų baudų metimais, leido „Žaliakalniui“ perimti iniciatyvą ir persverti rungtynių rezultatą 47:46. Bet tada A.Gedminas smeigė du tritaškius, kurie leido „DNC Prekybai“ po trečiojo kėlinuko pirmauti 51:54.

Ketvirtajame kėlinuke J.Pocius perėmė kelis kamuolius, kuriuos pavertė tiksliais greitais metimais ir „Žaliakalnis“ pirmavo 63:57. Bet tada „DNC Prekyba“ spurtavo 0:8 ir jau nebeišleido pergalės iš savo rankų. Galutinis susitikimo rezultatas 68:72 (14:23, 14:17, 23:14, 17:18).

A.Cibulskas („Žaliakalnis“):

„pradėjome labai sunkiai, pirmoje pusėje praleisti devyni tritaškiai, kas skaudžia labai baudė. Pabėgo jie. O antroje pusėje prisivijome. Pritrūko tikrai pradžioje nepaleisti, nes jų susirinko tiktai šeši, o mūsų praktiškai visi, tai matėsi, kad jau jie pavargo, vaikščiojo. Pagrinde tritaškiai metimai ir nesusitvarkymas su jų snaiperiais pirmoje pusėje, manau, ir lėmė pralaimėjimą. Šiaip, manau, turėjome imti rungtynes“.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Tik po atkaklios „Coca ‒ cola“ įveikė „Žaliakalnį“ (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 20:08 val.)Nuostabiai paskutinį ketvirtį sužaidę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ sutriuškino „Žaliakalnį“ (2018 spalio 09 d., antradienis, 23:48 val.)„DNC prekyba“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Bella Italia – Feniksą“ (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 21:16 val.)„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą (2018 rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Žaliakalnis“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:00 val.)