Bella Italia – Feniksas vs DNC prekyba (71:99)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 21 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„DNC prekyba“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Bella Italia – Feniksą“

2018 rugsėjo 21 d., Penktadienis, 21:16 val., peržiūros: 802

Penktadienį, rugsėjo 21 dieną, Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno miesto Mero taurės susitikimas, kurio metu savo sezonus atidarė vietos „Bella Italia – Feniksas“ ir „DNC prekyba“.

Rungtynių pradžioje greitas ir tolimais tiksliais metimais paremtas „DNC prekybos“ ekipos žaidimas iškart davė vaisių ir svečiai nurūko 5:26. Kėlinuko pabaigoje žaidimas kiek aprimo, o po pirmojo ketvirčio „DNC prekyba“ buvo priekyje 9:28.

Antrajame kėlinuke šeimininkų krepšininkas G.Žižys smeigė du tritaškius ir „Bella Italia – Feniksas“ priartėjo iki 21:35. Bet tada tiksliais metimais atsakė ir svečių trio – D.Budginas, D.Bakanas ir L.Lukošenkinas ir po šių metimų svečiai pirmavo 30:48.

Ir toliau „DNC prekyba“ atsiradus bent menkiausiai progai greitino savo žaidimą, dažnai atakas užbaigdavo tiksliais tolimais šūviais bei 0:18 laimėta atkarpa trečiojo ketvirčio pabaigoje jau leido svečiams pirmauti 42:77.

Paskutiniajame ketvirtyje įsižaidė šeimininkų krepšininkai – taškus pelnė A.Skučas, D.Šipelis, du tolimus metimus vėl pridėjo G.Žižys ir „Bella Italia – Feniksas“ kiek priartėjo – 67:89. Visgi, rungtynes svečiai užbaigė dviem tiksliais tolimais I. Grigaravičiaus ir D. Budgino šūviais, kurie užfiksavo galutinį rungtynių rezultatą – 71:99.

A.Skučas („Bella Italia – Feniksas“):

„Prieš stiprią labai komandą žaidėme, dar trūksta susižaidimo, pirmos sezono varžybos, po vasaros, kai kas visai nesportavę, tai sunkiai sekėsi. Tikimės, kad šį sezoną pavyks išvengti traumų, nes praeitą sezoną labai jau daug jų turėjome“.

„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 20:23 val.)„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“ (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 23:07 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 19:35 val.)Trečiajame ketvirtyje subyrėjusi „Bella Italia – Feniksas“ komanda triuškinančiai pralaimėjo „UNO“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)„Žaliakalnis“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:00 val.)Penkiese susirinkę „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 spalio 05 d., penktadienis, 20:51 val.)